Gönen Class Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına organizasyonlarını hayaliniz sınırlandırmanıza izin vermeden istediğiniz konseptte eğlenme fırsatı tanıyoruz. Gönen Class Düğün Salonu olarak size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla uzun yıllar boyunca Balıkesir Gönen’de faaliyet gösteriyoruz. Yenilikçi tarzımızdan dolayı değişen düğün trendini yakından takip ediyor, her sene salonumuzu baştan yaratıyoruz.


Çiftler ve aileler tarafından tercih edilen salonumuzda ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bahsedecek olursa; düğün, evlilik yolunda ilk adımınız olan, nişan kutlaması, gelin adayları için öneli günlerden biri olan, kına ve bekârlığa veda partileri, sünnet, mezuniyet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.


Salonumuz kapalı alan olmasına karşın yüksek tavan, kolonsuz ve gün ışığı spot aydınlatmalarla aydınlatıldığından dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Davetli sayınıza uygun olarak uzun masalarımızı her davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde geniş aralıklarla konumlandırıyoruz.


Masa ve sandalye bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde giydirmeler kullanarak kişi sayınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Kına tepsisinden tutunda kına mumuna kadar birçok aksesuarla sizi karşılıyor anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından farklı renkte dekorlar da temin ediyoruz.


Sahne kurulumunda ve ses sisteminde kaliteli ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, sevdiklerinizle birlikte organizasyon süresince kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.


Gönen Class Düğün Salonu olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler ve aileler tarafından tercih edilen Gönen kına organizasyon mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlar sunuyor, paket içeriğinde bulunan ikramları güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, organizasyonun incelikler ve fiyat bilgisi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karşıyaka Mahallesi Şehit İsmet Uzunoğlu Caddesi No:4 Gönen / BALIKESİRYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!