Dönence Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizi sevdiklerinizle birlikte baş başa olacağınız bir mekanda gerçekleştirmek istiyorsanız Dönence Cafe & Restaurant Gönen’de hizmetinizde.

Uzun yıllar boyunca Balıkesir Gönen’de faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Mekanımızın özelliklerinden bahsedecek olursak, 100 kişiye kadar konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın 12 ayı da hizmet verebiliyor, kötü hava şartlarından etkilenmeden keyfinizce eğlenebileceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. İç mekânımız sadeliğin ön planda olduğu mobilyalar kullanılarak tasarlanmıştır ve şık bir ambiyansa sahiptir. Şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı size ve davetlilerinize ulaşım kolaylığı sağlıyor, özel araç ve toplu taşımayla sorun yaşamasan işletmemize rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını oluşturuyoruz. Kalabalık bir grup halinde geleceksiniz masaları birleştiriyor, birlikte olabileceğiniz uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz.

Çiftimiz için gelin hanımın tercihleri doğrultusunda kına köşesi oluşturuyoruz. Kına köşeniz aynı zamanda kına merasiminin de gerçekleşeceği bir alan olduğu için genellikle kırmızı renkler tercih ediyoruz. Kına tahtı, kına cibinliği, nedime minderleri, aynı renkteki kına sehpası, kına tepsisi ve hatta süslenmiş tefler, davul ve aksesuarlar ile bu alanı dekore etmiş oluyoruz. İsimlerinizin baş harflerinin olduğu balonlar ile süslenmiş bir kına masası da oluşturma şansımız oluyor.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonların düzenlendi salonumuzda; kına gecesi organizasyonlarınızda genellikle yemeksiz menüler tercih ediliyor. İkram menülerimiz de çiftimizin tercihine göre değişiklikler olabiliyor. Tabii ki diğer her detayda olduğu gibi bu konuda da sizin fikriniz en önemli nokta oluyor!

Eğer siz de bu özel geceyi bizimle birlikte düzenlemek isterseniz ücretsiz “Teklif Al!” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

Hüseyin Bey

  • Adres: Kurtuluş Mahallesi, 10900 Gönen/Balıkesir

Dönence Cafe & Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!