Cemo Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Burhaniye, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve bekarlığa veda gecelerinin gelin adaylarımız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Cemo Düğün Salonu Burhaniye olarak bu özel geceleri en özel anlara dönüştürerek size kusursuz bir organizasyon vaat ediyoruz. Gelin adaylarımızın ve konuklarımızın bizden memnun ayrılması için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Yenilenen trendlere ayak uyduruyor, her aşamada sizin fikirlerine başvurarak gecenizi planlıyoruz.


Kına geceniz için hangi hizmetleri sağladığımızdan bahsetmek istiyoruz.


Öncelikle salonumuzda davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalye düzenlemesi yapıyoruz. Konuklarınızın oturma düzenini nasıl isterseniz o şekilde yapıyoruz. Sadeliği ve şıklığı bir arada sunan masa ve sandalye giydirmelerinizi özenle yapıyoruz. Kına gecelerinin en çok tercih edilen rengi tabii ki kırmızı. Ancak dilediğiniz bütün renklerde süslemeler yapabiliyoruz.


Kına gecesi ritüellerini yerine getirmek için gerekli olan tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, davul, testi, nedime minderleri ve birçok şey… Eğer bir organizasyon firması ile çalışmak isterseniz biz koordineli çalışmalar yürütebiliyoruz.


Ayrıca kına tahtınızı da özenle tasarlıyor, kendinizi adeta bir prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Kına tahtınızın bulunduğu bölümde özel bir alan oluşturuyoruz. Sevdiklerinizle birlikte fotoğraf çekinebileceğiniz fotoğraf köşesi hazırlıyoruz.


Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.


Gelin adayımızın ve davetlilerinin konforlu ve sorunsuz bir gece geçirmeleri bizim için çok önem arz ediyor. Bu nedenle deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.


Kına gecesi dışında nişan, düğün gibi özel günlerinizde de sizinle birlikte olmanın mutluğunu yaşıyoruz. Ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Hürriyet Mah. Ali Kemal Deveciler Bulvarı Kuva-yi Milliye Anıtı Karşısı, Burhaniye

Cemo Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!