Burhaniye Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Burhaniye, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Düğün öncesi gerçekleşen ve daha eğlenceli olan kına gecesi organizasyonlarınız için uygulama otelimizde profesyonel bir hizmet veriyoruz. Yenilenen odalarımız ile birlikte hem konforlu konaklamanız hem de özel organizasyonlarınız için çalışıyoruz. 70 ve 80’lerin egzotik havasını yarattığımız lobimiz ve havuz başı alanımızla birlikte de keyifli vakit geçirmeniz için her detayı düşünerek hizmet veriyoruz.

Her seferinde yeniliği kendine hedef belirleyen bir anlayış ile birlikte eğitim alan öğrencilerimizin hizmetiyle tanışıyorsunuz. Kongre, seminer, konferans gibi kurumsal organizasyonlarınız dışında düğün, nişan, kına gibi özel davetleriniz için de hizmet veriyoruz. 300 kişilik büyük ile birlikte 75 ile 100 kişilik iki adet salonumuz daha var. Bir de havuz başı alanına sahibiz. Yaz ya da bahar mevsimi organizasyonları için oldukça uygun bir otel olarak karşınıza çıkıyoruz.

Önceden bir araya gelerek görüşme gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda bir kına programı hazırlıyoruz. Kına tahtı gibi birçok detayı içeren bu program sayesinde davetiniz için her şeyi önceden hazırlıyoruz. O gün gelip çattığında ise havuz başı konseptli ve istediğiniz detaylara sahip bir davetiniz oluyor. Bunun dışında Burhaniye Uygulama Oteli fiyatları konusunda da oldukça bütçe dostuyuz.

Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle karşınızdayız. Bunun dışında servis ekibimizden mutfağa kadar herkes son derece hijyen kurallarına uyduğu gibi program konusunda asla aksama yaşamanıza izin vermiyor.

Gelelim Burhaniye Uygulama Oteli telefon numarası bilgisine… Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece hem merak ettikleriniz hem de telefon ve fiyat bilgisi konusundaki sorularınızı cevaplıyoruz. Daha sonra da sizi ayrıntıları konuşmak için otelimize davet ediyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Ören Mah. Örentepe Mevkii

Burhaniye Uygulama Oteli Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!