Batik Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi ve bekarlığa veda partileriniz için hala bir yer bulamadıysanız, modern tasarımıyla sizi şaşırtacak alanlarımızda sizi ağırlamak için gönüllüyüz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimizle hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe dönüştürebilmek için Batik Restaurant Balıkesir olarak size çok özel olanaklar sağlıyoruz.


Restoranımızda açık ve kapalı mekân alternatiflerimiz bulunuyor. Küçük organizasyonlarınızı şık salonumuzda, konuk sayınızın çok olacağı davetlerinizi ise çim zeminli bahçemizde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel bir hizmet için ortaklık kurduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla istediğiniz konsepte mekân giydirebiliyor, masa ve sandalyelerimizi dilediğiniz renkte süsleyebiliyoruz. Kusursuz bir gün geçirmeniz için bütün hazırlık aşamalarında sizin fikrinizi alıyoruz.


Bol çeşitli yemeklerimizle damak zevkinize hitap ederek, mutluluğunuza ortak oluyoruz; Türk ve Dünya Mutfağından müthiş lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz. Batik Restaurant menümüzde ızgara köfte, bonfile ve saç kavurma gibi ana yemek seçeneklerimiz bulunuyor. Ayrıca kına gecenizde misafirlerinize ikram etmek için her gün değişen ev yemeklerimizle güzel bir menü oluşturabilirsiniz.


Özel günleriniz için profesyonel müzik gruplarının performanslarına yer veriyoruz. Özellikle düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlarınızda geniş olarak tasarladığımız pist alanımızda tempoyu biraz yükselterek özgürce eğlenebilirsiniz.


Güler yüzlü hizmet anlayışımızla bütün eksiklerinizi anında ve eksiksiz olarak karşılamaya özen gösteriyoruz. Konuklarınızın isteklerini anında yerine getiren ve onların memnuniyeti için sürekli çalışan bir ekiple çalıştığımızı da belirtmek istiyoruz.


Restoranımızda kına dışında açılış, doğum günü, nişan, düğün, kurumsal toplantı ve mezuniyet töreni gibi etkinlikleriniz için de hizmet veriyoruz. Nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için de bizi tercih edebilirsiniz.


Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En özel günlerinizde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Abdullah Bey

  • Adres: Hasan Basri Çantay Mahallesi ATATÜRK PARK İÇİYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!