Balkonuk Center

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

500-750 kişi

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Karesi, Balıkesir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı
9

Susurluk

Susurluk Belediye Kültür Düğün Sarayı

Kına geceleri geçmişten bugüne gelen kültürümüzde önemli yeri olan bir etki...

Tan Kır Düğün Salonu
14

Havran

Tan Kır Düğün Salonu

Kına gecenizi en iyi şekilde organize etmek için Balıkesir Havran’ da hizme...

Sevinç Düğün Salonu
13

Edremit

Sevinç Düğün Salonu

Kına gecenizi açık havada, gökyüzündeki yıldızların ışıltıları altında bir ...

Hakkında

En mutlu gününüzün yapı taşları için, siz değerli çiftlerimiz ve ailelerinizi sağlam temellere dayanan bir dostluğa davet ediyoruz. Hayallerinizdeki kına gecesi konseptini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve sizi Balkonuk Center Balıkesir’e davet ediyoruz.

Kına geceniz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Özen davetlerinizi değişik kapasiteye sahip salonlarımızda gerçekleştiriyoruz. Elmas Salonumuz 1000, Zümrüt Salonumuz 600, Manolya Salonumuz 180 ve Orkide Salonumuz 220 kişiden oluşuyor. Gelecek k misafir sayınıza göre size en uygunu seçebilirsiniz. Her aşamada fikrinizi alıyor, salonlarımızı tamamen istediğiniz konsepte hazırlıyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyoruz.

Yemekli ve yemeksiz davetlerinizde, mekânımızda ikramlarımızı porselen tabak ve şık bardaklarımızla ikram ediyoruz. İçeriğine sizin karar verdiğiniz menümüzü özenle hazırlıyoruz. Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Deneyimli garsonlarımız ile ikramlarımızı konuklarınıza profesyonel olarak sunuyoruz.

Salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.
Kına tahtınızı salonun dekoruna uygun olacak şekilde hazırlıyor, bütün konuklarınızın görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Ayrıca salona ilk girişinizde sergileyeceğimiz ışık gösterilerini çok beğeneceksiniz.

Kına gecenize katılacak minik misafirlerimizi de unutmadık. Çocuklar oyun odamızda eğlenceli vakit geçirirken, ebeveynler de bu özel gününüzün tadını en güzel şekilde çıkarıyor olacak.
Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve Balkonuk Center Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutamayacağınız bir gün yaşatmak ve Balıkesir kına gecesi adetlerini en güzel şekilde yerine getirmeniz için en uygun mekân olarak sizi bekliyoruz.

İletişim

İbrahim Candan

  • Adres: Paşaalanı Mah. 393.Sokak Balkonuk Center No:4/1 Karesi/BALIKESİR

Balkonuk Center Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.