Balkonuk Center

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Karesi, Balıkesir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

En mutlu gününüzün yapı taşları için, siz değerli çiftlerimiz ve ailelerinizi sağlam temellere dayanan bir dostluğa davet ediyoruz. Hayallerinizdeki kına gecesi konseptini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve sizi Balkonuk Center Balıkesir’e davet ediyoruz.

Kına geceniz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Özen davetlerinizi değişik kapasiteye sahip salonlarımızda gerçekleştiriyoruz. Elmas Salonumuz 1000, Zümrüt Salonumuz 600, Manolya Salonumuz 180 ve Orkide Salonumuz 220 kişiden oluşuyor. Gelecek k misafir sayınıza göre size en uygunu seçebilirsiniz. Her aşamada fikrinizi alıyor, salonlarımızı tamamen istediğiniz konsepte hazırlıyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyoruz.

Yemekli ve yemeksiz davetlerinizde, mekânımızda ikramlarımızı porselen tabak ve şık bardaklarımızla ikram ediyoruz. İçeriğine sizin karar verdiğiniz menümüzü özenle hazırlıyoruz. Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Deneyimli garsonlarımız ile ikramlarımızı konuklarınıza profesyonel olarak sunuyoruz.

Salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.
Kına tahtınızı salonun dekoruna uygun olacak şekilde hazırlıyor, bütün konuklarınızın görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Ayrıca salona ilk girişinizde sergileyeceğimiz ışık gösterilerini çok beğeneceksiniz.

Kına gecenize katılacak minik misafirlerimizi de unutmadık. Çocuklar oyun odamızda eğlenceli vakit geçirirken, ebeveynler de bu özel gününüzün tadını en güzel şekilde çıkarıyor olacak.
Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve Balkonuk Center Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutamayacağınız bir gün yaşatmak ve Balıkesir kına gecesi adetlerini en güzel şekilde yerine getirmeniz için en uygun mekân olarak sizi bekliyoruz.

İletişim

İbrahim Candan

  • Adres: Paşaalanı Mah. 393.Sokak Balkonuk Center No:4/1 Karesi/BALIKESİR

Balkonuk Center Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!