Bahçe Et Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Karesi, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Rakı, Bahçe’de içilir. Eğlence, hizmet burada deneyimlenir. Karesi’de Bahçe Et Restaurant Balıkesir’de profesyonel bir hizmetle karşınızda. Prensiplerinden ödün vermeyen bir anlayışla birlikte kaliteli ürün kullanımı usta ellerde harmanlanarak nefis et ürünlerine dönüşüyor. Hem bu lezzetleri tatmak hem de eğlenceli bir bekârlığa veda partisi geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Memnuniyeti odak noktamız belirleyerek hizmetimize devam ettik. Her isteğinizi cevaplamaya çalışan bir anlayışla birlikte özel günlerini kutlamak isteyen herkesin karşına çıkıyoruz. Özellikle Balıkesir’de bir arayıştaysanız doğru adrese geldiniz.


Eğlenmeniz önceliğimiz. Bahçe’de rakı muhabbetiyle meyhane usulü eğlence sunuyoruz. Bekârlığa veda kutlamanızı yaparken damağınızda hoş tatlar bırakacak lezzetler sunuyoruz. Aynı zamanda harika atıştırmalıklarla da şölen düzenleyebilirsiniz. Gece boyu oldukça eğlenecek, sonunda ise mutlu bir şekilde mekânımızdan ayrılacaksınız. Bizim de görmek istediğimiz bu.


Şu zamana kadar eğlenceli birçok etkinliğe ev sahipliği yaptık. Gruplar ağırladık ve hizmetimiz sayesinde memnun tavırlarla ayrıldılar. Çünkü bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer hizmet sektöründeyseniz ve iyi bir yer edinmek istiyorsanız bunu yapmak zorundasınız. Fakat bu bizim için hiçbir zaman bir zorunluluk olmadı. Çünkü işimizi en başından beri çok seviyoruz ve işimize gönülden bağlıyız.


Profesyonel ekibimiz ile birlikte tercih edilen, dilden dile yayılan bir mekân haline geldik. Ama buradaki en büyük etken, samimiyet! Misafirlerimize verdiğimiz güler yüzlü hizmet ve isteklerini tam olarak karşılamak! Bunları sağladığınız zaman müdavimlere ev sahipliği yaptığınız bir mekâna dönüşüyorsunuz.


Biliyoruz ki şu an Bahçe Et Restaurant Balıkesir telefon numarasını merak ediyorsanız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurursanız bunu yapabiliyorsunuz. Bu sayede eğlenceli bir kutlamaya ilk adımlarınızı atıyorsunuz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kuva-i̇ Milliye Mahallesi, Bahçe tesisleri, Edremit Cd. No:114/A/A

Bahçe Et Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!