Altıntaş Otel

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-80 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Altıeylül, Balıkesir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Önerilen Firmalar

Kiraz Düğün Salonu
22 5

Merkez

Kiraz Düğün Salonu

KİRAZ DÜĞÜN SALONU...

Cundalı'nın Balık Evi
4

Ayvalık

Cundalı'nın Balık Evi

Arkadaş ve sevdiklerinizle birlikte hayatınızın en eğlenceli günlerinden bi...

Manastır Mola Butik Otel
7

Edremit

Manastır Mola Butik Otel

Geleneksel ya da modern kına gecesi organizasyonlarını kır bahçemizde gerçe...

Hakkında

1986 yılından beri çok farklı sektörlerde işler yapmış ve başarıya ulaşmış bir şirket olarak turizm sektöründe de faaliyet göstermeye karar verdik. Akabinde 2015 yılında otelimizi kurarak açılışını gerçekleştirdik. Özenle seçilen kadromuz tamamen işini severek yapan profesyonellerden oluşuyor. Her biri alanında uzman, gerekli bilgi birikimine ve donanımına sahip çalışanlarımızdır. Yeni bir işletme olmamıza karşın yılların tecrübesine sahip olduğumuz için her donanıma sahip kusursuz bir tesis kurduk. Bu tesisin bir parçasına da harika salonlar ve davet alanları kondurduk. Bu vesile ile 2016 yılından beri düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Altıntaş Otel Balıkesir’de evlilik ve evliliğe giden yollarda yapılan her türlü kutlama için çiftler tarafından tercih edilebiliyor. Düğün, nişan töreni veya kına gecesi organizasyonlarında vereceğiniz davetin büyüklüğüne göre seçiminizi yapabileceğiniz 3 ayrı salonumuz mevcut. En büyük salonumuz olan “Altun-i Salon” isimli davet alanımız tam tamına 600 kişilik bir kapasiteye sahip. Burada çok kalabalık ve büyük organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir ve tüm sevdiklerinizi en özel gününüze rahatlıkla çağırabilirsiniz. Diğer davet alanımız “Salon Altın” ise daha butik organizasyonlarınız için biçilmiş bir kaftan adeta. 200 kişilik kapasitesi ile çok da kalabalık olmayan bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki hangi salonumuzu tercih ederseniz edin alacağınız hizmetin kalitesinde hiçbir farklılık ve değişim olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Her tür organizasyon ve her çiftimiz bizim için eşit değerde ve pahadadır. Sizleri ağırlamaktan ve mutlu günlerinizde sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Özellikle kına gecesi organizasyonlarının olmazsa olmazı seremonileri ve adetleri yerine getirmek için organizasyon firmalarından da profesyonel destek alabilirsiniz.

Randevu almak ve varsa sorularınızı sormak için sayfa üzerinden form doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Altıntaş Otel iletişime geçmeniz için sizleri bekliyor.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: 2.Gündoğan Mah. Çevreyolu Cad. No : 91/99 Altıeylül/BALIKESİRYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.