The Stone Castle

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Söke, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Hakkında

Ağaçlı köyünde faaliyet gösteren The Stone Castle davetlerinize de ev sahipliği yapıyor!

Gelin hanımlar için en önemli organizasyonlardan biri olan kına gecesi organizasyonlarını farklı konseptler ile tasarlıyoruz! Üstelik kına gecesi ve bekarlığa vedalarınız için özel eğlenceler tercih ediyoruz. Unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlamak pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Düzenlediğimiz davetleri, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi diye 2 kategori altında incelemek istersek The Stone Castle Boutique Hotelde bakın sizi neler bekliyor!

Kına gecesi: Aklınıza ilk gelen konsept geleneksel tarzda mı oluyor? Öyleyse organizasyon sorumlumuz eşliğinde görüşmeler düzenleyerek konseptiniz için istediklerinizi öğreniyoruz. Organizasyon firmalarımızın da desteği ile davetlerinizi kişiselleştirebiliyoruz.

Kına merasimlerinizin gerçekleştiği alanı dekore edebiliyor, davetli sayınıza göre açık ve kapalı alanlarımızda davetlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Açık alanımızda havuz başı eğlencelerine dönüştürdüğümüz kına ritüellerinizi ferah bir atmosferde gerçekleştiriyoruz. Kapalı alanda ise daha fazla davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Davetli masalarınızı da kına köşesi olarak tasarladığımız merasim alanına uyumlu olarak stilize ediyoruz.

Bekarlığa veda partileri: Kız kıza saatlerce eğlence vaat ediyoruz! Bu gece hiç kimse yerinde oturmayacak ve eğlenmeyen kalmayacak! Müzisyenlerimiz eğlencelerinize eşlik ederken geniş repertuarları sayesinde kesintisiz eğlence vaat ediyorlar.

Üstelik her davetiniz için çeşitli menü alternatiflerimizde bulunuyor! Yemekli bir davet mi kokteyl mi tercih ediyorsunuz? Karar tamamen size kalıyor! The Stone Castle Boutique Restaurant Ağaçlı köyünde gerçekleştirilen menü tadımları da karar vermenize yardımcı olacaktır…

Elbette bu kadarla da bitmiyor ve davetlerinizi, özellikle de bekarlığa veda partilerinizi otelimizde konakladığınız bir davete dönüştürmeyi tavsiye ediyoruz! Siz de The Stone Castle Boutique Hotel iletişim formuna sayfanın üst kısmından erişebilirsiniz. Formu eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın!

İletişim

Sabahattin Bey

  • Adres: Ağaçlı Köyü Söke/ AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!