Söke Belediye Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Söke, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Aydın Söke’de çok eğlenecek ve hiç unutulmayacak bir kına ya da bekarlığa veda organizasyonu mu arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Biz Söke Belediye Düğün Salonu olarak isteklerinizi karşılamak için hizmet vermekteyiz. Çok amaçlı tesisimizde düğün yapılabildiği gibi kına ve bekarlığa veda, açılışlar, toplantılar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve bunun gibi birçok organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Sizin rahat etmeniz için tesisimizin içinde hepsinin ayrı bir salonu var. Her organizasyon aynı salonda yapılmıyor. Yapılacak organizasyon için ona özel bir salonun olması, sizin isteklerinizi en doğru şekilde karşılamak istememizin bir göstergesi. Bizimle bu organizasyonlar için iletişime geçip tesisimizi kullanabilirsiniz.

Kına gecelerinizi en özel hale getirmek için salonumuzda belli başlı süslemeler yapıyoruz. İstediğiniz renk ve temayı salonumuz için uygulayabilirsiniz. Aydın yöresi kına geceleri hakkında bir fikriniz yoksa ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, organizasyon firmalarıyla iletişime geçip anlaşmalı bir çalışma yürütebilirsiniz. Kına gecesi için kullanılan bütün aksesuarları temin edebilirsiniz. Kaftan, bindallı, Hint kınası, kına müziği, kına, kına süslemeleri, kına takımı, kına tepsisi ve isteğe göre zenne/oryantal gibi birçok seçeneği temin edebilirsiniz. Kullanılacak davulunuzu bile istediğiniz renkte süsleyebiliyoruz.

Güler yüzlü çalışanlarımız ve profesyonel yönetim kadromuz ile kına gecenizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Tesisimizin önünde yeterli büyüklükte bir otoparkımız mevcut. Zaten konum olarak şehir merkezinde olduğumuz için ulaşımınız zor olmayacaktır.

Tesisimizin içinde kafeterya bulunuyor. Dans ve eğlencenin dibine vurduğunuzda çok yorulursanız kafeteryamıza inip soğuk içeceklerimizle ferahlayabilirsiniz.

Bu organizasyonları sizin için çok uygun fiyatlarda yapıyoruz. Evliliğin hem maddi hem manevi zorluğunu bildiğimiz için, niyetimiz bu yükünüzü hafifletmek. Siz de söke belediye düğün salonu fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için yandaki formu hemen doldurabilirsiniz.

İletişim

Sevgi Hanım

  • Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Albayrak Cd. No:220, 09200 Söke/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!