Şehri Yar

E-posta Gönder

0850 532 8067

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Aydın

İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Hakkında

Geleneksel kına gecesi, Aydın’da nerede tasarlanır? Biz söyleyelim; Şehri Yar’da, şıklığıyla dikkat çeken bir atmosferde… Kaftanınızın içinde harika görünüyor, salonumuza da çok yakışıyorsunuz. Üstelik tüm güzelliğinizle kusursuz bir geceyi hak ediyorsunuz.

Aydın kına gecesi mekanları arasında bizi tercih ediyorsanız, ekibimiz özenli ve özverili bir çalışma süreci başlatıyor. Hayal ettiğiniz her şeyin gerçek olması için davet öncesi bir görüşme düzenliyoruz. Bu sayede mekan belirliyor, yaz ve kış aylarında bambaşka konseptlerle konuklarınızı ağırlıyoruz. En güzel geceniz için kır bahçemiz doğanın huzuru ve eşsiz dokusuyla sizi selamlıyor. Kış aylarında ise olumsuz hava şartlarından etkilenmeyeceğiniz salonumuzda harika bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Üstelik kolonsuz salonumuz, ferahlığıyla her mevsime uygun olacak şekilde tasarlandı ve gerekli teknik alt yapı ile de desteklendi. Yani; ses, sahne, ışık, iklimlendirme ve havalandırma sistemleriyle kesintisiz eğlence için ideal.

Hâlâ heyecanlı ve meraklısınız değil mi? Konsept konusunda sorularınız da olmalı! Sizi daha da endişelendirmeden söyleyelim; aksesuar kiralama, konsept tasarımı ve düzenleme konusunda da yanınızdayız. Dilediğiniz konsept için zarif dokunuşlarla misafirleriniz için şık bir karşılama alanı ve davet alanı tasarlıyoruz. Yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyelerle sade bir şıklık yakalıyor, bu sayede her konsepte uygun bir atmosfer yaratıyoruz. Kına köşesinde; pek çok özel aksesuar, kına malzemesi ve altın varaklı, işlemeli kırmızı kına tahtı ile benzersiz bir şıklık sağlıyoruz. Bu gece sizin geceniz ve kına köşesinde yeriniz artık hazır… Eğlence başlasın, müzisyenlerimiz sahne yerlerini aldılar ve bu unutulmaz gece için tüm sevdiklerinizle birlikte sizi bekliyorlar. Konuklarınız ise en özel ikramlarla güler yüzlü servis personeli tarafından ağırlanıyor, kaliteli eğlencenin tadını çıkarıyorlar.

Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz, gelin düşlerinizi gerçekleştirelim. Bunun için yapmanız gereken tek şey Şehri Yar Aydın adresinde görüşme düzenlemek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanmak. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri de alarak karar vermenize yardımcı olmak isteriz!

İletişim

Erçin Temurayak

  • Telefon: 0850 532 8067

  • Adres: Işıklı Mah. Işıklı Bulv. 1004 Sok.

Şehri Yar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!