Saçak Group Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Söke, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Havuz başında kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek ister misiniz?


Cevabınız “Evet” ise; geleneksel çizginin dışında hem nezih bir atmosferde hem de modern konseptler ile davetlerinizi düzenlemek için Saçak Group Sosyal Tesisleri Söke’de konuklarını bekliyor…


Gelin adaylarımızın hayallerindeki organizasyonu düzenlemek için çözüm ortaklarımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Detaylı görüşmeler sağlayarak istekleriniz doğrultusunda planlamalar yapıyoruz. İlk olarak havuz başı ve kır konseptlerinize karar veriyoruz. Davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Üstelik yemekli düzende 1200 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz.


Masa düzeni oluştururken her detayın üzerinde duruyor, masalarınız ince ince tasarlıyoruz. Sade bir şıklık için beyaz masa ve sandalye giydirmeleri tercih ediyoruz. Renkli tüller ve runnerlar ile de konseptinize uygun renklendirmeler yapıyoruz. Gelin yolu, davetli hatıra defteri, fotoğraf çekim alanları da düzenliyoruz. Kır bahçemizde her detayın uyumlu olduğu bir konsept tercihi ile son olarak da kına köşenizi tasarlıyoruz. Kına tahtı ve cibinliğinizi bütün konuklarınız tarafından rahatça görülebilecek bir konuma yerleştiriyoruz. Davetlerinizi ziyafete dönüştürmek için de mutfağımızda hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Kına ve düğün organizasyonlarınızı bir arada tercih ettiğiniz davetlerde yemekli menülerimizi alternatif olarak sunuyoruz. Yalnızca kına gecesi düzenlemek isterseniz ikram menülerimizi de bir alternatif olarak değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Atıştırmalıklar ve karşılama töreni esnasında sunulan ikramları da belirleyebileceğinizi unutmayın! Tesisimizde alkol satışı yoktur ve kullanımı yasaktır.
Gecenizi müzisyenlerimizin de katılımı ile başlatıyoruz…


Eğer siz de Aydın kına gecesi organizasyonlarınız için özel bir tören hayal ediyorsanız Saçak Group Sosyal Tesisleri tam size göre! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurmak.

İletişim

Halil Saçak

  • Adres: Yenikent Mah. Kuşadası Söke Yolu Söke/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!