Rüzgar Gülü Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Söke, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Aydın Söke’de faaliyet gösteren firmamız düğün ve kına geceleri başta olmak üzere tüm özel organizasyonlarda sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Aydın’da kına gecesi dendiği zaman akan sular durur diyebiliriz. Çünkü bulunduğumuz coğrafi konumun öyle güzel öyle ve etkileyici adetleri vardır ki kına adetlerimiz de bunların en önemlilerinden biri oluşturur. Bu önemli âdeti yerine getirirken de Aydin Söke kına organizasyonu mekânı olarak, 400 – 500 kişi kapasiteli salonumuzda sizleri salonumuzda ağırlamak isteriz. .

Aydın’ın kendine has kına adetlerinin gerçekleştirildiği bu özel günde biz de sizlere olabildiğince bu âdetleri layığı ile yerine getirebilmeniz için ortam sunmaya çalışıyoruz. Bir kına gecesinin olmazsa olmazı haline kına tahtından yer minderlerine kadar pek çok dekoru sizin için organizasyon firmaları aracılığı ile temin ediyoruz. Kına töreniniz için gerekli olan kına, mum, tepsi gibi aklınıza gelen veya o telaş içerisinde aklınızdan rahatlık ile çıkabilecek olan her detayı sizi için düşünüyor ve teminini sağlıyoruz.

Salonumuz bünyesinde kına organizasyonuna dair pek çok ürün ve aksesuara yer vermemizin yanı sıra, masa ve sandalye süslemelerinde de yine aynı çok çeşitliliğe sahibiz. Dilerseniz kına gecelerinin vazgeçilmezi kırmızı renk ile dilerseniz de tamamen o anki zevkinize göre bir başka renk tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz renkte kumaşlar ve tüller ile salonu tamamen kına geceniz için istediğiniz şekilde dekore edeceğiz.

Biz Rüzgar Gülü Düğün Salonu ailesi olarak böyle özel bir günde size ev sahipliği yapacağımız için çok heyecanlıyız.

Siz de kına gecenizi planlar iken işin profesyonellerinden yardım, fikir ve destek almak isterseniz bu konuda seve seve size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Formu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz halinde kına gecenizin detayları için görüşmeye başlayabiliriz.

İletişim

ERKAN ORTANCA

  • Adres: Yenidoğan Mh. Ege 1 Outlet No:3 SökeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!