Palm Wings Beach Resort & Spa

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

Palm Wings Beach Resort & Spa konforlu bir konaklamanın yanı sıra eğlenceli organizasyonların adresi!


Yıllardır otelcilik sektöründe faaliyet gösteren Palm Wings Beach Resort ve Spa Kuşadası siz değerli misafirlerimize hizmet veriyor. Bu sektörde kendimizi geliştirerek hızla ilerliyor, Türkiye’nin farklı lokasyonlarında kalitemizi misafirlerimizle buluşturuyoruz. Sizlerin isteklerine göre hazırladığımız 346 odamız bulunuyor. Dilerseniz tatil keyfiniz dilerseniz de organizasyonlarınız sonrasında konaklama için bizi tercih edebilirsiniz.


3 farklı toplantı alanımızda davetlilerinizle beraber güzel bir organizasyon gerçekleştirmeniz için çalışıyoruz. Düğün törenlerinizde, nişan organizasyonlarınızda ve kına gecesi merasimlerinde profesyonel ekibimizle beraber buluşuyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınız için davet alanlarımızın kapılarını açıyoruz. Farklı kapasitelere sahip alanlarımızın en büyüğü 250 metrekare alana sahip. Butik organizasyonlarınız için bizi tercih edebilir, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşabilirsiniz.


Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü düğün organizasyonları hazırladık!


Sevdiklerinizle beraber keyifli bir organizasyon geçirmenizi istiyoruz. Bu yüzden kendimizi geliştiriyor, sizler için unutulmaz bir organizasyon hazırlıyoruz.


Organizasyonlarınızda neler sağladığımızdan bahsedelim.


Profesyonel organizasyon ekibimizle beraber organizasyon akışınızı planlıyoruz. Organizasyon akışınızı planlamadan önce sizlerle unutulmaz bir gece planlaması yapıyor, hayal ettiğiniz geceye ulaşmanızı sağlıyoruz.


Barkovizyon hizmetimiz bulunuyor. Böylece düğün öncesinde davetlilerinize unutulmaz anılarınızdan oluşan bir video gösterebilirsiniz. Dilerseniz kız arkadaşlarınızla beraber geçirdiğiniz anılara ait fotoğrafları davetlilerinizle beraber izleyebilir, bekarlığa veda partisi organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Nasıl bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek istediğiniz hizmetleri anlatmanız yeterli.


Dilerseniz kına gecesi organizasyonlarınızı yemekli olarak düzenleyebilirsiniz. Usta şeflerimiz sizler için özel menüler hazırlayabilir. Menüleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Özel misafirleriniz için özel menü seçeneklerimizde bulunuyor. Örneğin küçük misafirlerimiz için çocuk menüleri hazırlayabiliyoruz.


Gecenizi anlamlı hale getiren davetlileriniz. Gecenizi güzelleştiren ise organizasyon ekibimiz.


Sizlere unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu vaat ediyor, gecenizde istediğiniz tüm detayları aksesuarlarınızda görebilmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz ayrıntıları konuşmak üzere ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonunu düzenlemek için sizleri bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Davutlar Mahallesi, Adnan Kahveci Cad., 09430 Kuşadası/Aydın

Palm Wings Beach Resort & Spa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!