Özsoy Park Kır Düğün Bahçesi & Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Aydın

İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Aydın’da yer alan salonumuz Özsoy Park Kır Düğün Bahçesi & Salonu kına gecesi için kır konsepti isteyenlerin ilk adresi oluyor. Sektörde faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca pek çok organizasyona ev sahipliği yapan işletmemiz; nişan, kına ve düğün gibi evlilik yolunda gerçekleştirdiğiniz kutlamaların yanı sıra kurumsal pek çok organizasyona da ev sahipliği yapmıştır. İşini son derece severek yapan bir işletme olarak sizlerin de en mutlu gününüze ortak olmak istiyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk önceliğimiz haline getirerek hizmet verdiğimiz için aldığımız geri bildirimler de hep olumlu yönde oldu. Kalite standartlarımızdan asla taviz vermeden her geçen gün kendimizi daha fazla geliştirerek hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.
Kına organizasyonu bir gelin adayı için epey zahmetli ve yorucu görünebilir. Davetlilerinizi hangi oturma düzeni ile oturtacağınızdan tutun da gece boyunca çalacak müzik listesine kadar pek çok konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

Öncelikle nasıl bir kına gecesi teması istediğinizi öğreniyoruz. İstediğiniz temaya uygun renklerdeki süsleme ürünlerini çözüm ortaklarımız aracılı ile temin edebiliyoruz.
Masa ve sandalyelerimizin süslemelerinde kullanacağımız masa örtüsü ve sandalye tüllerini konseptinize uygun renklerden seçiyoruz. Beyaz, lila, pembe ve kırmızı gibi pek çok renk seçeneğine sahip mekân giydirmelerimiz arasından istediğinizi seçerek masa ve sandalye giydirmelerimizi tamamlıyoruz.

Kına gecenize dair mum, kına gibi tüm detaylar ile ilgilenmesi için çalıştığımız organizasyon firması ile birlikte hareket ediyoruz. Son yılların popüler kına konseptleri arasından istediğinizi seçebilir veya tamamen kendi zevkinize göre bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Sizi bu konuda sınırlamıyoruz ve hayallerinizi gerçeğe taşımak için uğraş veriyoruz.

Siz de kına gecenizi profesyonel işletme yöneticilerimiz organizasyon sorumlularımız ile beraber planlamak; Özsoy Park Düğün Salonu Aydın fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz...

İletişim

Ahmet Ozsoy

  • Adres: İncirliova Aydın Karayolu 2.km, 09000 Efeler/Aydın

Özsoy Park Kır Düğün Bahçesi & Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!