Nysa Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sultanhisar, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

2002 senesinde kurulan otelimiz Nysa Otel, turizm sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Geçen süre boyunca edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile yetinmeyerek kendimizi sürekli olarak geliştirerek sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile çalışıyoruz. Turizm sektörü içerisinde göstermiş olduğumuz üstün kaliteli hizmeti özel organizasyonlarınız için de sunuyoruz. Alanında son derece profesyonel ekibimiz, davetlerinizin kusursuz geçmesi için her türlü hizmet ile yanı başınızda yer alıyor.

Sizlere düğünlerinizin yanı sıra kına geceleriniz için de ev sahipliği yapıyoruz. Otelimiz bünyesinde yer alan kapalı alanlarımızdan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Sıcak yaz günleri için açık alanımızda efil efil esen rüzgarın eşliği keyifli bir kına gecesi geçirebileceğiniz gibi kış organizasyonuz için ise klimalı kapalı alanlarımız arasından seçim yapabilirsiniz.

Kapalı alanlarımız: 500 Kişi kapasitesi ile Pyramid Restaurant ve 100 kişi kapasiteli ile hizmet veren Ocakbaşı Restaurant’ımızdan oluşmakta. Açık alanımız ise 200 kişi kapasitesi ile Teras Restaurant’ımızdır.

Büyük küçük her türlü organizasyonlarınız için farklı mekân alternatifleri sunan otelimiz; özellikle Teras Restaurant’ı ile size güzel bir manzara eşliğinde kına organizasyonunuzu gerçekleştirme şansı sunuyor. Nysa Otel Aydın kına malzemelerinizi temin edebileceği bir organizasyon firması ile çalışabildiği gibi siz de kendi organizasyon firmanız ile çalışabilirsiniz.

Aydın’a özgü yöresel bir kına gecesinden yana tercihinizi kullanabileceğiniz son yıllarda yeni eklenen trendler ile modern bir kına gecesi de yaşayabilirsiniz. Sizin zevkiniz ve tercihleriniz doğrultusunda salonlarımızı kına geceniz için hazır hale getiriyoruz.

Eğer konuklarınız için yemekli bir davet planlıyor iseniz bu konuda da size yardımcı oluyoruz. Otelimizin seçkin lezzetleri arasından istediğiniz menüyü oluşturabilirsiniz.

Geç kalmadan kına gecenizi planlamak isterseniz Nysa Otel Aydın iletişime geçmeniz sizi bekliyor. Formu doldurarak fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

Murat Aksu

  • Adres: Kurtuluş Mah. Çamlıtepe Mevkii Sultanhisar

Nysa Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!