Morel Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Söke, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına geceniz için hayallerin ötesinde bir gece gerçekleştirmek ister misiniz? Morel Düğün Salonu tüm özel hizmetleri ile size ve davetlilerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak için hizmet veriyor. Yıllarca edindiğimiz tecrübeyi siz değerli çiftlerimiz ile buluşturarak gecenin sonunda kapıdan mutlu bir şekilde çıkmanızı sağlıyoruz.

Eğer Aydın Söke kına organizasyonu için bir mekân arayışında iseniz bu aşamada mutlaka salonumuzu da değerlendirmeniz gerek diye düşünüyoruz. Çünkü biz ekip olarak tüm gece yanı başınızda yer alarak tüm isteklerinize yanıt veriyoruz. Gece boyunca herhangi bir aksilik meydana gelmemesi için önceden tüm önlemlerimizi alıyoruz. Tüm gecenin planlamasını önceden yaparak kına töreninizin tüm ritüellerinin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Organizasyon görevlimiz her aşamayı sizin için takip edecek ve davetlilerinizin keyifli bir gece geçirmeleri için tüm eksiklikleri ile yakından ilgilenecek.

Kına organizasyonunuz için salonumuzu istediğiniz tür ve konseptte geceye hazır hale getirebilir. Bu aşamada planlamayı ve süslemeyi tamamen bize bırakabilirsiniz. Veyahut kendi organizasyon firmanızı kendiniz araştırarak da bulabilirsiniz. Bizim için önemli olan, tamamen sizin hayalinizde kına organizasyonunun gerçekleşmesi olduğu için elimizden geldiğince tüm taleplerinizi karşılamaya çalışıyoruz.

Kına geceleriniz için şarkı seçimi büyük bir önem taşıyor. Orkestramız ile görüşerek kına gecenizde çalmasını istediğiniz şarkıları iletebilirsiniz.

Kına gecesi için pek tercih edilmese de yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek isteyebilirsiniz pek tabii. Bu aşamada salon yemek menülerimizden istediğinizi seçme şansı bulacaksınız. Bunun için yapacağımız görüşmelerde sizinle beraber menünüzün son haline karar verebiliriz.

Pek çok hizmeti size bir arada sunmaya çalıştığımız salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle form aracılı ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin ile tanışmak için şimdiden fazlasıyla heyecanlandığımızı söylemek isteriz.

İletişim

Bilal Koçak

  • Adres: Halil Morel İş Merkezi Çeltikçi mah. Futbol Sokak No:1 / 301 SökeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!