Mood Beach Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı kaliteli bir otelde gerçekleştirme fikrine ne dersiniz? Hizmetleri, konumu ve sağladığı avantajlar ile istediğiniz gibi bir gece geçirmenizi sağlayabilir ve ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir kına gecesine ev sahipliği yapabiliriz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Aydın’da faaliyet gösteren Mood Beach Hotel Didim’de yer alıyor. Aydın’ın en özel tatil beldelerinden biri olan Didim’de Altınkum Plajına yürüyerek 2 dakika mesafede kalan otelimize birçok toplu taşıma aracıyla ya da özel araçlarınızla gelebiliyorsunuz. Sizin için otopark alanımın da bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de belirtelim.

Kına gecelerinizde gelecek kişi sayısına göre açık ya da kapalı alanımızı tercih edebiliyorsunuz. 150-200 kişilik bir kapalı alanımız bulunuyor. Daha az kişiyle butik bir organizasyon düşünüyorsanız havuz başını tercih edebilirsiniz. Kına geceleriniz için gerekli olan süsleme ve aksesuar temini tarafımız tarafından gerçekleştiriliyor. Bunu yaparken isteklerinizi göz önünde bulunduruyor ve hayal ettiğiniz bir gecenin oluşması için çalışıyoruz. Bu alandaki oturma düzenini de tamamen size bırakıyoruz.

Güler yüzlü personelimiz bizi tercih ettiğiniz süre boyunca maksimum ilgiyle hizmet veriyorlar. Hiçbir aksaklığın yaşanmaması için tüm detayları düşünüyor ve sizin memnuniyetiniz için de bunu en hızlı şekilde gerçekleştiriyorlar.

Otelimizde sadece kına gecelerinizi değil, düğün, nişan, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller gibi özel etkinlikleri de gerçekleştirebilmektesiniz. Bu organizasyonlarınızı yemekli olarak düşünürseniz, profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetli sizlere sunabilmekteyiz. Menüleri tamamen sizin belirleyeceğinizi ve damak tadınıza uygun lezzetleri misafirlerinize sunabileceğinizi de belirtmek istiyoruz.

Ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Altınkum Mahallesi Yalı Caddesi No.56 09720 Didim / AYDIN

Mood Beach Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!