Le Bleu Hotel & Resort

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Aydın’ın gözde tatil beldesi Kuşadası’nda bulunan otelimiz Le Bleu Hotel & Resort Kuşadası konumu gereği yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekiyor. Kuşadası’nda denize sıfır konumda inşa edilen otelimiz kendine ait plajı ile konuklarına kendini özel hissettiriyor ve uçsuz bucaksız maviliğin tadını çıkarmaları için fırsat sunuyor.

Düzenlemek istediğiniz her türlü kurumsal etkinlik, bayi toplantısı ve seminerlerinizi ihtiyacınıza göre yeniden düzenleyeceğimiz toplantı salonunda gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında çiçeği burnunda çiftlerimize de evlilik sürecine dair her aşamada keyifle hizmet veriyoruz. Özellikle düğün organizasyonlarınız ve kına gecesi ile bekarlığa veda eğlenceleriniz için iddialıyız. Birlikte sürekli olarak çalıştığımız organizasyon sorumlumuz ile bu özel gün ve gecelerinizi planlayabileceğiniz gibi çalışmak istediğiniz farklı bir organizasyon şirketinin de otelimizi dekore etmesine izin veriyoruz.

Verecek olduğunuz davetlerde yemekli, yemeksiz ya da kokteyl seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Yemekli ya da kokteyl davetlerinden yana tercihinizi kullanırsanız profesyonel mutfak ekibimiz sizlere damakta tat bırak bir menü ile sunum yapacak. Dilerseniz ikram tercihinizde farklı bir catering firması ile de çalışabilirsiniz. Bu durumda servis ekibimiz konuklarınıza gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet etmeye hazır olacak.

Açık ve kapalı alan seçeneklerimiz ile hava koşullarından bağımsız bir şekilde eğlencenizi organize edebilirsiniz. Kına gecesi bir gelinin doyasıya eğlenip tadını çıkarmak ve özel hissetmek istediği bir gecedir. Bu özel güne günün erken saatlerinde Türk hamamı keyfi ile başlayıp ardından yaptıracak olduğunuz Uzak Doğu masajları ile tüm stres ve yorgunluğunuzu atıp kendinizi şımartarak hazırlanabilirsiniz.

Eğlenceniz sonrasında şehre dönme kaygısı duymadan 250 – 500 kişi konaklama kapasitesine sahip otelimizde istediğiniz konuklarınızla geceyi geçirebilirsiniz.
Otelimizin detayları hakkında bilgi almak ve Le Bleu Hotel & Resort fiyat öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yıldız Ozbek

Burcu Erdoğan

  • Adres: Kadınlar Denizi Mevkii KuşadasıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!