İmza Davet ve Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Söke, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Düğün salonumuz Haymanalı Düğün Salonu Söke’de yer alıyor. Aydın’ın en bilindik ilçelerinde sadece bir olan Söke’de hizmet veren işletmemiz sektörün önde gelen kına ve düğün salonlarından biri. Çok uzun yıllardır Aydınlı çiftlere kına geceleri ve düğünleri için ev sahipliği yapan salonumuz; yıllar içerisinde çizgisinde hiç sapmadan her zaman kendini yenileyerek ve de geliştirerek hizmet vermeye devam etmiştir. Siz de kına geceniz için tecrübe sahibi bir firma ile çalışmak isterseniz: buyurun bizi daha yakından tanıyın.

Salonumuz 400 – 500 kişi kapasitesi ile hizmet vermektedir. Düğün salonumuzda salon tipi klimalar kullanıyoruz. Böylece sizlere her hava koşulunda hizmet verebiliyoruz. Havalandırma sistemimiz de oldukça güçlü olduğu için salonumuz içerisinde her daim temiz hava hâkim oluyor. Böylece sizlere ferah bir ortamda hizmet sunuyoruz.

Mekân süslemelerimizde kullandığımız masa örtüleri ve sandalyeleri her yıl yeniliyoruz. Yenileme aşamasında ise o yılın trend renkleri üzerinden yürüyerek kumaş seçimlerimizi yapıyoruz. Ama kına gecelerinin vazgeçilmez rengi kırmızı renk kumaş giydirmelerine bünyemizde, her yıl mutlaka yer veriyoruz.

Kına gecesi akla ilk gelen kına yakımı seremonisi oluyor hali ile. Özellikle kullanılan müzikler ile yeri ayrı olan kına gecelerinde isterseniz canlı müzik isterseniz DJ hizmetimizden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Gece boyu çalmasını istediğiniz kına gecesi müziklerini organizasyon sorumlumuz ile aracılığı orkestramıza iletebilirsiniz.

Son yıllarda oldukça farklı konseptler ile düzenlenebilen kına geceleri için siz de hayallerinizi kısıtlamayın! Bir organizasyon firması ile görüşerek davetlileriniz için farklı konseptte bir kına organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer hala kına gecenizi nerede yapacağınıza bir karar veremedi iseniz salonumuzu yakından görmek, bizi daha iyi tanımak ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gülçin Hanım

  • Adres: İSTASYON CD.İŞ BANKASI KARŞISI KAT 2Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!