Ezgi Türkü Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Aydın’ın en çok tercih edilen turistik beldesi Didim’de siz de bekarlığa veda etmek istemez misiniz?

Belki dostlarınızla beraber çıkacağınız bir tatilde akşam yemeğiniz için mekân arayışı içindesiniz. Belki de düğün öncesinde arkadaşlarınızla stres atmak için akşam yemeği organize etmek niyetindesiniz.

Ezgi Türkü Evi Aydın mevkiinde sizlere kapılarını açıyor. Didim’de yer alan en köklü türkü eviyiz. Dostlarınızla beraber yapacağınız her organizasyon için hizmetinizdeyiz. Toplamda 200 kişiye kadar hizmet verebilen restoranımızda grup yemekleri için 50 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Yemekli davetlerinizde dostlarınızla gerçekleştirmeniz için şık masalarımızı hazırlıyoruz. Masalarınızı beyaz masa örtüleri ile konseptimize uygun aksesuarlarla taçlandırıyoruz.

Peki, lezzetlerimiz neler, menümüzde sizlere hangi mutfakları ulaştırıyoruz?

Türk mutfağının lezzetlerini sunuyoruz. Başlangıç tabaklarından başlayarak ara sıcaklara, ana yemeklerden tatlılara kadar zengin menüye sahibiz. En çok tercih edilen lezzetlerimiz Izgara menülerimiz. Yemeklerimizi günlük olarak hazırlıyor, taze olmayan hiçbir yemeği masanıza getirmiyoruz.

Davet menülerinizi organizasyon öncesinde belirleyebiliyoruz. Menü tadımı gerçekleştiriyor ya da küçük bir organizasyon gerçekleştirecekseniz davet menünüzü organizasyon sırasında anlık olarak seçebiliyorsunuz. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimiz bulunuyor. Davetlilerinizin en çok tercih ettiği içecek türlerini bekarlığa vedanız için seçebilirsiniz.

Keyifli bir akşam yemeği için canlı müzik hizmetimiz de bulunuyor. Her gün farklı müzisyenle çalışıyor, farklı konseptlerde geceler düzenleyebiliyoruz. Karadeniz havalarından hızla ilerleyecek, ege kıyıları anlatan şarkılarımızla eğleneceksiniz. Müziklerimiz her yöreye mutlaka uğrayacak.

Profesyonel müzisyenlerimiz ile geçireceğiniz gece için önceden iletişime geçmeli ve rezervasyon yaptırmalısınız. Yaz sezonunda oldukça yoğun bir dönem geçiriyoruz.

Yalı Caddesi üzerinde yer alan mekânımıza ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ seçeneğini kullanabilir, özel günlerinizi bizimle beraber gerçekleştirebilirsiniz.

Bir tık uzağınızda Ezgi Türki Evi Aydın adresinde iletişim kurmanız için bekliyoruz.

İletişim

Muazzez Aslan

  • Adres: Çamlık Mahallesi, Yalı Cd., 09270 Didim/Aydın

Ezgi Türkü Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!