Çadır Kır Düğün Ve Kahvaltı Bahçesi

E-posta Gönder

0256 234 0597

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Efeler, Aydın

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi tüm ritüelleri ve gösterileriyle özel olmalı diyorsanız, Çadır Kır Düğün ve Kahvaltı Bahçesi tam size göre! 2014 yılında beri dans eğitmenliği yapan Aydın Dans Akademi tarafından kurulan tesisimizde düşlerinizi gerçekleştiriyoruz… Kusursuz bir gece için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiriyor, bu güzel geceyi kesintisiz eğlence ile taçlandırıyoruz.

İlk olarak; bilmenizi isteriz ki her zaman profesyonellerle çalışıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla size güzel bir gece vaat ediyoruz! Bunun için kına gecesinden önce sizi görüşmeye davet ediyoruz. Tarzınızı ve istediğiniz konsepti belirlemek için hoş sohbetler ediyoruz. Dilerseniz, kır bahçemizi yakından görmek ve kahvaltımızı da denemek için hafta sonu ziyaretimize gelebilirsiniz.

İkinci aşama ise hazırlıklar! Ziyafet düzeninde 900 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Bunun için yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Beyaz renk üzerine renkli kumaşlarla şık gecenizin ışıltısını tamamlıyoruz. Kına köşesi, kına yolu ve fotoğraf çekilme alanları da dekore edebiliyoruz. Ancak konseptinize özel detaylı süslemeler için organizasyon firması desteği alıyoruz. Benzersiz gecenizde tüm detaylar şıklığınızı tamamlayacak şekilde büyük bir özenle seçiliyor, çünkü gecenin yıldızı sizsiniz! Sultanlara yakışır geleneksel kına konsepti, modern süslemeler ve özel olarak tasarladığımız kır bahçemizde konuklarınız karşılama alanında bekliyoruz.

Davet menülerini hazırlıyor ve eğlencenizi de tasarlıyoruz. Aydın kına gecesi mekânları arasında bu sayede farkımızı ortaya çıkarıyoruz. Enfes lezzetleri özel olarak hazırlıyor, şık sunumlarla konuklarınıza ikram ediyoruz. Çadır Kır Düğün ve Kahvaltı Bahçesi’nde kesintisiz müzik ziyafetini benzersiz kılacak dans şovlar da ekleyebiliyoruz. Özel koreografilerle kına ritüellerinin arasında eğlencenin duraksamanı engelleyerek gecenizi şölene dönüştürüyoruz. Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için 200 kişilik kapalı alanımız olduğunu da söylemeden geçmeyelim!

Siz de Aydın kına organizasyonlarınız için bizi tercih ediyorsanız, pişman olmayacaksınız! Yapmanız gereken tek şey ise Çadır Kır Bahçesi iletişim bilgilerini kullanarak ekibimizle tanışmak.

İletişim

Ugur Kocabiyik

  • Telefon: 0256 234 0597

  • Adres: Aydın Denizli Karayolu 8. Km Serçeköy, Aydın

Çadır Kır Düğün Ve Kahvaltı Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!