Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sultanhisar, Aydın

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı olan Atça’da hizmet veriyoruz. Atça şehir planı olarak Paris’teki Charles de Gaulle Meydanı’na benzemektedir. Atça modern şehir planlamasının Türkiye’de ilk uygulandığı yer olarak tarihte özel bir yere sahip. Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu olarak bu özel mimariye sahip beldemizde en özel organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Kına ve bekârlığa veda kutlamanızı eğlenceli bir şekilde kaliteli bir salonda gerçekleştirmek ve size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz.


Peki siz değerli çiftlerimiz için hangi hizmetleri veriyoruz?


Öncelikle tüm mevsim şatlarında rahatlıkla sizi ağırlayabildiğimiz açık ve kapalı alana sahibiz. Geniş kapasiteye sahip iki alanımızda da davetlilerinizi herhangi bir kısıtlamaya gitmeden davet edebilirsiniz. Masalarımız 10 kişilik düzende konumlandırıldı. Ferah ve geniş bir alanda hizmet vermenin ayrıcalıklarını sizlere yaşatmak istiyoruz. Mekânımızda tarzınıza uygun konsept çalışmalar yapabiliyor, dilediğiniz renkte masa ve sandalye süslemeleri gerçekleştirebiliyoruz.


Kına gecenizde salonumuza girerken kendinizi peri masallarında gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle birlikte hayallerinizdeki geceyi yaşamanın mutluluğunu gözlerinizin pırıltısından anlayabiliyorsunuz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayarak misafirlerinize görsel bir şov izletebiliyoruz. Kına gecesi adetlerini yerine getirmeniz için organizasyon firmalarıyla ortaklaşa çalışabiliyor, gecenizin unutulmaz olmasını sağlamak için her detayı planlıyoruz. Size sadece bu keyifli anların tadını çıkarmak kalıyor.


Salonumuzda kına geceniz için; misafirlerinizi kapıda karşılıma, mekân süsleme ve ilk dansınızda meşale-volkan gösterisi, sinevizyon gösterisi, kına tepsisi, davul şov, kına müziği, kına süslemeleri hizmetleri veriyoruz.


Kına geceniz için ise çerez, yaş ve kuru pasta yanında içecek ikramımızlar konuklarınıza sunumlar yapıyoruz.


Daha fazla bilgi almak ve Atça Düğün Salonu fiyatları arasında size özel tekliflerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

Nurban Hanım

  • Adres: Atça Mah., Sultanhisar, Aydın

Atça Belediye İşhanı Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!