Zeytin Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Dostlarınızla keyifli sohbetler ve hoş bir müzik eşliğinde kutlama yapmaya ne dersiniz?

Son dönemlerde oldukça trend olan bekarlığa veda partisi için Zeytin Meyhane Antalya adresimizin kapılarını açıyoruz. Geniş mekânımızda bugüne dek pek çok grup organizasyonu düzenledik. Antalya halkının günlük hayatlarında tercih ettiği mekânımız özel davetlerde de sıklıkla tercih ediliyor. Hizmet kalitesine güvenebilecekleri bir mekân aradıkları uğradıkları adreslerden biri oluyoruz. Bunun sağlayıcılarından biri hizmet kalitemiz bir diğeri ise keyifli bir ortamda bulunmamız. Yeşilliklerle kaplı açık alanımız davetler için harikulade bir alternatif oluyor. Üstelik üstü açılır kapanır tavanımız sayesinde bizim için sezon fark etmiyor. Açık alanımızda herhangi bir olumsuz hava durumuyla karşılaştığımızda da tavanımızı kapatarak süreci hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Mekânımızın yapısı oldukça sevimlidir. Rengarenk sandalyelerimiz ve dikdörtgen masalarımız… Yeşillikler arasında daha da keyifli görünen bu alanda bekarlığa veda partisi eminiz ki harika olacaktır.

Bu anlamlı organizasyon için yapabileceklerimizden bahsedecek olursak:

Öncesinde istediğiniz masanın rezervasyonunu yaparak sürece başlayabiliriz. Masa tercihinin ardından sıra yemek tercihine geliyor. Geniş menümüzün içerisinde her damak zevkine uygun bir alternatifin olduğuna eminiz. Mezelerimiz, ara sıcaklarımız, ana yemeklerimiz ve tatlılarımız… Üstelik bunlara çeşit çeşit içeceğimiz de eşlik ediyor. Organizasyon öncesi dilediğiniz ürünleri bir araya getirerek bekarlığa veda partiniz için özel bir menü oluşturabiliyorsunuz. Derseniz ki ‘’Misafirlerim tercihlerini kendileri yapsın istiyorum.’’; merak etmeyin, buna da imkân sağlıyoruz. Geniş mutfak ekibimiz sayesinde organizasyon günü oluşan isteklerinize de hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Davet boyu isteklerinizi önceliğimiz haline getiriyoruz ve partinizin kusursuz bir şekilde gerçekleştirmesi için çalışıyoruz.

Siz de mekânımızda bekarlığa veda partinizi kutlamak istiyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Zeytin Meyhane fiyatları ve hizmetleriyle ilgili sorularınıza hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Bertan Bey

  • Adres: Altınkum, 416. Sk. Akkaya Apt No:16, 07070 Konyaaltı/Antalya

Zeytin Meyhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!