Ünal Royal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Yıllardır değişmeyen geleneklerimizden olan kına gecesini trendlere uygun geçirmeniz için tüm imkanları sağlıyoruz Ünal Royal Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler ve aileler tarafından tercih edilen bir adresiz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor, sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Salonumuzda düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, kurumsal etkinlik ve toplantılara ev sahipliği yapıyoruz.

Kına gecesi ve bekarlığa vedanın arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en güzel eğlencelerden biri. Kına organizasyonlarında hayalinizi sınırlandırmadan bütün her şeyi yapabiliyor ve size birçok konsept sunuyoruz. Tamamen istediğinize bağlı çalışıyoruz salonumuzun dizaynını sizinle önceden konuşarak belirliyor size önceki organizasyonlarımızda yaptığımız çalışmaları sunarak bu konuda bilgi edindiriyor ve danışmanlık yapıyoruz. Organizasyon sürecinde stres olan gelinlerimiz için onlara her konuda destek olarak yüklerini hafifletiyoruz. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından bindallı ve kaftanınıza uygun renk ve tarzda kına tahtı temin ediyoruz. Salon girişine sunum masası hazırlıyor, hediyelik, tef ve ikramlarınızın sunumunu yapıyoruz.

Salonumuzun oturma düzeni 8 ‘er kişilik yuvarlak masalardan oluşturuyoruz. Masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyor, konforlu ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Tifanny sandalyeler kullanıyor, istediğiniz renk süslemelerle masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde genellikle açık renkler kullanıyoruz.

Ünal Royal Düğün Salonu olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânlarından biriyiz. Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız her damak tadına uyumlu menüler hazırlıyoruz. Ana yemek, ara sıcak ve aperatiflerle oluşturduğumuz menüleri sıcak bir şekilde güler yüzümüzle servis ediyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla birlikte unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

İletişim

Mahmut Bey

  • Adres: Alpaslan Türkeş Bulvarı Örnek Mah. Kumyolu Manavgat

Ünal Royal Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!