Topbaş Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Alara Restaurant Lara
32 1

Muratpaşa

Alara Restaurant Lara

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Hayal ettiğiniz bir eğlence için size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Topbaş Düğün Salonları olarak 2013 yılında hizmet hayatına başladık. Öncelikli hedefimiz her zaman hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak çiftimize ve misafirlerimize kusursuz bir hizmet verebilmek oldu. Düğün trendlerini yakından takip ettiğimizden dolayı her sene kendimizi yeniliyor ve farklı alternatiflerle çiftlerimizi karşılıyoruz. Yenilikçi teknolojik alt yapımız ve hizmet anlayışımızla fark yaratan mekânlarımız; farklı konsept ve seçenekler sunduğundan dolayı kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen düğün mekânlarından biri olma özelliği kazandık.

Bünyemizde açık ve kapalı olmak üzere iki alan bulmaktadır. Salonumuz 1000 m2 olup 750 kişiye kadar düğün yapabileceğiniz kapasitededir. Kır alanımız ise 1200 m2 olup 1000 kişiye kadar düğün organizasyonları gerçekleştirebiliyoruz. Organizasyon gerçekleştirdiğiniz mevsime göre mekânınızı belirledikten sonra nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyoruz. Masa örtüsünde renk alternatifleri sunuyor tifanny sandalyelerinde de seçtiğiniz rengi uygulayarak bütün halinde görünmesini sağlıyoruz. Masa üstlerini canlı çiçekler ve şık şamdanlarla süslüyoruz.

Sahne kurulumunu ve ses siteminde kaliteli ekipmanlar kullandığımızdan dolayı gün boyu kesintisiz ve kulağa hoş gelen şarkılar eşliğinde eğlenebileceksiniz. Canlı performans sanatçımız ve orkestramız düğün eğlencelerinde tecrübeli olduğundan dolayı geniş repertuvara sahipler.

Topbaş Düğün Salonu Antalya olarak sağladığımız diğer hizmetlerden bahsetmek gerekirse; Provalı gelin saçı ve makyajı hizmeti veriyoruz. Araç süslemesi yapıyor gelin çiçeğinize uygun renklerde gelin arabanızı süslüyoruz. Organizasyon süresince 1.5 saat full hd video çekimi yapıyor, fotoğraflarınızı çekerek 72 adet fotoğraf teslim ediyoruz. Güler yüzlü hizmet elemanlarımız tarafından kişi başı yaş pasta ve kuru pastalar servis ediliyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

İletişim

Ahmet Topbas

Ali Rıza Topbaş

  • Adres: Molla Yusuf Mah. Hürriyet Cad. No:59

Topbaş Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!