The Royal Castle Pub

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Dostlarınızın ile Manavgat’ta keyifli bir gece geçirmek isterseniz The Royal Castle Pub Side adresinde sizi bekliyoruz!

Üstelik bekarlığa veda partileriniz için de farklı alternatifler ile partinize ev sahipliği yapıyoruz. Her anınızı özel kılmak ve tam da hayallerinizdeki gibi bir gece tasarlamak için organizasyon sorumlumuz ile birlikte mekân süslemesi ve hazırlıklara başlıyoruz. Özel olarak dekore edilmiş şık tasarımıyla dikkat çeken mekânımız bu kez de size özel olarak düzenlenmiş oluyor!

Bizim yaptığımız süsleme ve düzenlemeler yanında arzu ederseniz siz de süslemeleriniz için; bir örnek nedime aksesuarları, masa veya el kartları, eğlenceli fotoğraf çekim çerçeveleri ve diğer birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Nedimelerinizle bolca eğleneceğiniz partinize özel olarak hazırlanmış masalarınız sizin seçtiğiniz aksesuarlar ile tamamlanacak.

Tercih ettiğiniz davet menüleri de gece boyunca konuklarınızın beğenisine sunulacak! Farklı atıştırmalıklar, alkollü ve alkolsüz içecekler ile oluşturulan menülerin yanı ısıra görüşmelerimiz sonucunda karar vereceğimiz menüler de oluşturabiliriz. Ayrıca alakart hizmet vermeye geceniz boyunca devam edebiliriz. Karar tamamen davet sahiplerine ve konuklarına kalıyor!

Bekarlığa veda, doğum günü, kutlama ve partileriniz için en önemli olan kısım müzik! Bu yüzden yüksek kalite standartları ile kurulmuş ses ve sahne sistemlerimiz gecenizi taçlandıracak gruplar için hazırlanıyor. Sevdiğiniz müzik grupları ve sanatçıların sahnede yerlerini alması ile geceniz başlatılıyor. Size de dostlarınız ile gecenin tadını çıkarmak kalıyor...

Eğer siz de The Royal Castle Pub Antalya'da eğlenmek ve bekarlığa veda organizasyonları düzenlemek için benim de adresim diyorsanız bizimle iletişime geçmek çok kolay! Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede istekleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri olabilir görüşmeler de talep edebilirsiniz.

İletişim

Demir Bey

  • Adres: Turgut Reis Cad. Side-Manavgat/Antalya

The Royal Castle Pub Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!