Side Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına geceniz için aradığınız otantik atmosferi sunmak için buradayız!


Uzun yıllardır Side Düğün Salonu Manavgat adresimizde özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Yalnızca kına gecenizde değil; düğün, nişan ve söz organizasyonlarınızda da yanınızda oluyoruz.


Evliliğe adım adım yaklaşırken pek çok aşama sizi bekliyor. Hepsini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Kına organizasyonlarımızda ise titizliğimiz bir üst seviyeye çıkartıyoruz. Çünkü kına gecesi gerek yöreye göre gerek de trendlere göre farklılık gösteren bir organizasyondur. Gelin adayının düğün stresini unutması için kutlanan bugünde pek çok farklı ritüel bulunur. Fakat olmazsa olmaz noktaları da vardır tabii. Nedir bunlar? Kına merasimi bir kına gecesinin vazgeçilmez unsurudur. İlla ki ‘’Yüksek yüksek tepelere…’’ şarkısı söylenecek o kına gelin adayımıza yakılacaktır. Gelin adayımız için oldukça duygusal geçecek dakikaları Side Düğün Salonu Antalya bünyesinde tasarlıyoruz. Bunun dışında testi kırma oyunundan renkli bel kemerine kadar pek çok farklı eğlence alternatifi bulunuyor. Hepsini çözüm ortaklarımız aracılığıyla sunabiliyoruz. Hatta dilerseniz siz de dışardan organizasyon firması getirebiliyorsunuz.


Peki kına geceniz için çözüm ortaklarımızla neler mi yapıyoruz?


Mekân giydirme ve kına merasim alanı hazırlama olmadan olmaz diyoruz. Belirlediğiniz konsepte uygun kına tahtımızı seçiyor; mekânımızı da buna uygun olarak giydiriyoruz. Gelinimizin bu güzel günde giyeceği yöresel kıyafet ise bir başka soru işareti oluyor. Merak etmeyin tek bir gece için bindallı almanızı istemiyoruz ve bunun teminini de gerçekleştiriyoruz. Bu genel noktaların dışında halay mendilinden el mumuna kadar tüm detayları düşünüyoruz.


Gelin adayımız ne mi yapıyor? Sevdiklerini davet ediyor ve onlarla gönlünce eğleniyor.


Geri kalan tüm detayları düşünmek için Side Düğün Salonu olarak hazırız.


Siz de salonumuzun kına geceniz için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Side-Yalı Mah. Kazım Karabekir Cad. Hatice İbrahim Özen Çrş. Dk:2 Manavgat/Antalya

Side Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!