Sea World Resort & Spa

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

2009 yılında hizmet vermeye başlayan Sea World Resort Spa Kızılağaç Turizm merkezi olan Antalya’nın Manavgat ilçesinde yer alıyor. Otel ekibi olarak güler yüzlü, çözüm odaklı ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Otelimizin muhteşem manzarası eşliğinde kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek ister misiniz?

O zaman otelimiz ve sunduğumuz hizmetleri anlatmaya başlayalım!

Deniz ile iç içe olan otelimizde 528 oda mevcut. Modern ve şık dizayn edilmiş odalarımızda televizyon, klima, balkon, küvetli banyo, mini bar ve telefon bulunuyor.

Restoranlarımızda Uzak Doğu, Türk ve İtalyan mutfağının seçkin örnekleri görsel sunumlarla ikram ediliyor. Kına gecenizin öncesinde gelerek lezzetli yemeklerimizin tadına bakmanızı istiyor ve misafirlerinize sunacağımız menüyü hazırlıyoruz. 750 kişilik salonumuzda oturma düzenini banket ya da yemekli düzende belirliyoruz. Seçtiğiniz oturma düzenine ve kına konseptine göre salonumuzu süslüyoruz. Salonumuz tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde donanımlı olduğu için ışıklandırma ve sahne kurulumunu yapıyoruz. Kına tahtınızı istediğiniz köşede dizayn ediyoruz. Misafirlerinize kına tefi ve kına aksesuarları dağıtıyoruz. Hijyene çok önem veriyoruz ve bu konuda içinizi rahatlatıyoruz. Misafirlerinizle eğlenceli vakit geçirmeniz için sevdiğiniz parçalardan oluşan kına müzikleri seçiyoruz. Konaklama imkânımız olduğu için saatin kaç olduğunu düşünmeden eğlenebiliyorsunuz.

Bekarlığa veda organizasyonu düzenlemek isterseniz otelimizi önerebiliriz. Otelimizin tamamına yerleştirilmiş barlarımızda yerli alkollü ve alkolsüz içeceklerimizden yudumlayarak bekarlığa vedanızı düzenleyebilir ve bu etkinliğinizi tatile dönüştürebilirsiniz. Ayrıca otelimizin çeşitli aktivitelerine katılarak arkadaşlarınızla dolu dolu ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Peki, Antalya’da kına organizasyon mekânları arasından otelimizi seçtiyseniz bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kına ve bekarlığa veda organizasyonunuzu otelimizde düzenleyip yanınızda olmaktan mutluluk duyarız!

İletişim

Yetkili Kişi

Yetkili Kişi

  • Adres: Kızılağaç Mevkii Manavgat / ANTALYA / TÜRKİYE

Sea World Resort & Spa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!