Öz Side Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

2005 yılından beri özel günlerinizde sizlerleyiz. Şık ve sade mimarimizle beraber keyifli bir konaklama imkânı sunuyoruz. Dahası özel günlerinizde de sizlere konforu ulaştırıyoruz. Düğünlerinizde, nişan törenlerinizde ve kına gecesi organizasyonlarınızda bizi tercih edebilir, profesyonel ekibimizle beraber gecenizi tasarlayabiliriz.


Biz kim miyiz?


Biz Öz Side Hotel Antalya ekibiyiz. Antalya Manavgat mevkiinde bizi tercih etmek isteyen misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatıyoruz. Kına gecesi organizasyonları için davet alanımızın kapılarını açıyor, aileniz ve arkadaşlarınızla beraber keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. 250 misafirinizi mekânımızda ağırlayabilirsiniz. Dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak davet alanımızda istediğiniz kına gecesi konseptlerine yer verebilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı yemekli olarak da düzenleyebiliyor, usta şeflerimizin hünerli ellerinden çıkan lezzetleri masalarınıza ulaştırıyoruz. Türk ve dünya mutfaklarının lezzetlerinden oluşan davet menülerimizi inceleyebilir, davetlilerinizin zevkinize göre istediğiniz menümüzü seçebilirsiniz. Davet boyunca lezzetlerimizi sizlere ulaştıracak, servis ve hizmet elemanlarımız gece boyunca isteklerinizi gerçekleştirebilmek amacıyla hizmet verecekler. Tüm organizasyon ekibimiz gece boyunca emrinize amade!


Düşüncelerinizden ilham alarak hazırladığımız kına gecesi organizasyonlarınız için ekibimizle beraber hummalı bir çalışma yürütüyor, karşılama personellerimiz ile davetlilerinizi içeriye buyur ediyoruz. Önceden belirlediğimiz oturma planına göre konuklarınız yerleştikten sonra kına organizasyonunuz tüm hızıyla başlıyor. Kına gecesi organizasyonlarınızda geleneksel ritüellerinden hangisini gerçekleştirmek isterseniz organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek söylemeniz yeterli.


Kına yakma merasiminden başlayarak testi kırma ritüeline kadar birçok alanda sizlere hizmet veriyor, gerekli malzemelerin temini sağlıyoruz. Hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonuna bizimle ulaşabilirsiniz. Birçok çözüm ortağı ile çalışıyor, isteklerinizi yerine getiriyoruz.


Bizimle beraber kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz Antalya kına salonları arasında yer alıyoruz. Dilediğiniz geceyi biz sağlıyor, gecenizde istediğiniz detaylara sahip aksesuarlara yer veriyoruz.


Ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak organizasyon ekibimize ulaşmayı unutmayın.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Side Mahallesi, No:17, 07330 Manavgat/Antalya

Öz Side Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!