Melas Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kültürümüzün en özel organizasyonlarından biri olan kına ve bekârlığa veda partinizi açık alanda kır bahçesinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Melas Garden Restaurant Manavgat Antalya bünyesinde bulunan kır bahçemizde özel organizasyonlarınızı en iyi şekilde geçirebileceksiniz. Özel organizasyonlarda deneyimli kadromuzla birlikte istekleriniz doğrultusunda hayallerinizi gerçekleştiren bir kutlamayla sizi buluşturuyoruz.

Kına organizasyonunuzda size sağladığımız hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

-Konsept bir organizasyon mu gerçekleştirmek istiyorsunuz? Osmanlı, Hint ve modern tarzlarda davet alanımızı istediğiniz şekilde hazırlayabiliyoruz. Organizasyon firmaları aracılığıyla kına aksesuarı, dekoru ve kına tahtını konseptinize uygun olarak seçiyoruz.

-Davet alanımız 1000 kişiyi rahat bir şekilde ağırlayabileceğimiz genişliktedir. Manavgat nehrinin yanında bulunan bahçemizde açık havada ferah bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz.

-Davetli sayınıza uygun olarak 6 kişilik dikdörtgen masa ve sandalyeleri geniş aralıklarla yerleştiriyor, herkesin rahat bir gün geçirmesini sağlıyoruz. Kına organizasyonunuz için temin ettiğimiz kına tahtını da bahçenin en güzel yerine konumlandırıyoruz.

-Bahçemiz çim olduğundan dolayı ve Çim alanda dans etmenin zorlu olduğunu bildiğimizden dolayı oyun pistine rahat bir şekilde oynamayanız için geniş bir platform oluşturuyoruz.

-Profesyonel müzisyen ve orkestra eşliğinde eğlenmeye doyamayacaksınız. Düğün sektöründe deneyimli müzisyenlerle anlaşıyor, hareketli şarkılar eşliğinde eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ses sisteminde ve sahne kurulumunda kullanılan bütün ekipmanlar bünyemizde bulunduğundan dolayı dışarıdan temin etmemize de gerek kalmıyor.

-Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız damak zevkinize uygun olarak size özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğiniz başlangıç, ara sıcak, ana yemek olarak belirliyor, eğlendirirken lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Eğer siz de Melas Garden Restaurant ev sahipliğinde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, detaylı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hüseyin Akın

  • Adres: Küçük Şelale Mevki Sokak:7522 No:32 Melas Garden Manavgat Antalya

Melas Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!