Lemonpark House

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Kına gecesi düzenlemek son derece meşakkatli bir süreçtir! Profesyonel bir ekiple çalışarak butik bir davet düzenlemek istiyorsanız, Lemonpark House ailesi ile tanışmalısınız…

Hayal ettiğiniz her şeyin gerçek olacağı bir adrestesiniz. Yapmanız gereken organizasyon sorumlumuza isteklerinizden bahsetmek. Bu sayede harekete geçen ekibimiz sayesinde eksiksiz bir gece tasarlayacağız. Size de bolca eğlenmek ve Sarısu kenarındaki restoranımızda doğanın huzurunu yakalamak kalacak… Üstelik her mevsim hizmet vermek için farklı davet alanlarımız var. İsterseniz nehrin kenarındaki restoranımızda şömine başında huzur bulabilirsiniz. İsterseniz de çim alana sahip olan bahçemizde havuzbaşı bir davet tercih edebilirsiniz. Kararı mevsime göre almak da fayda var. Ayrıca Antalya’nın sıcak günlerinde açık alanlarımızda tasarlanan davetlerde serin hava temiz doğayı ve baharı konuklarınıza taşıyor.

Bekârlığa veda partisi için de otelimizi tercih edebilirsiniz! Şık bir kına gecesine sahip olabileceğiniz gibi eğlenceli bir parti de düzenleyebiliriz. Tatile dönüşen bir bekârlığa veda için kız arkadaşlarınızla bungalovlarda konaklayabilirsiniz. Keyifli bir gece bolca eğlence sonrasın da okaliptüs ve çam ağaçları arasında uyanacak, düğün öncesi yorgunluğunuzu atacaksınız.

Müzik, eğlence ve davet menülerini soracak olursanız; çözüm ortaklarımızla sıkı çalıştığımız bir süreç yürütüyoruz. Kurduğumuz sahnede yerini alan müzik grubumuzla davetinize uygun bir repertuvar hazırlıyor, geleneksel kına gecesi türkülerinden pop müziğe pek çok alternatif sunuyoruz. Ayrıca uzun bir yemek listesi de hazırlayarak kına ve bekârlığa vedalarınızı ziyafete dönüştürüyoruz. Kokteyl veya açık büfe sunumlar da tercih edebilirsiniz. Karar tamamen size kalıyor! Dilediğiniz bütün detaylarla Lemonpark House Sarısu’da sizi bekliyoruz!

İletişime geçerek kına gecesi hazırlıklarınızı başlatabilir ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan Lemonpark House Antalya iletişim formunu doldurmalısınız!

İletişim

Tuğçe Aslan

  • Adres: AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!