Lake & River Side Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Osmanlı mimarisinden etkilenerek tasarladığımız dış cephemiz, Anadolu ve Akdeniz kültürünün yansımalarını göreceğiniz iç mekânlarımızla; 21 Mayıs 2012’den beri hizmet veriyoruz. Sadece tatil yapacağınız bir otel olarak faaliyet göstermiyoruz, aynı zamanda gerçekleştirdiğimiz modern kına organizasyonlarımızla da fark yaratıyoruz.

Peki Lake & River Side Hotel & Spa’da sizi hangi olanaklar bekliyor?

Öncelikle misafirlerimizi 400 kişilik modern salonumuzda karşılıyoruz. Mekânımızda, istediğiniz konsepti oluşturabiliyor; tarzınızı yansıtacak şekilde masa ve sandalyelerimizi süsleyebiliyoruz. Bunu yaparken profesyonel ekiplerden yardım alıyoruz. Hiçbir işimizi şansa bırakmıyor, hayallerinizdeki konseptti yaşayabilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Organizasyonlarınıza özel profesyonel ses sistemi kullanıyoruz. Kına gecenizden önce beraber hazırladığımız repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi yörenize, zevklerinize veya özel isteklerinize uygun şekilde düzenliyoruz. Size sadece en yakın arkadaşlarınızla doyasıya dans ederek bu güzel günün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Yemekli davetleriniz için profesyonel mutfağımızda hazırlanan yöresel yemeklerimizi konuklarınıza sunuyoruz. Geleneksel lezzetleri ve Dünya Mutfağından özenle seçtiğimiz menüleri, dilerseniz düğününüzden önce gelip tadımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Yemek menünüzü zengin içecek menümüzle tamamlıyoruz.

Kına gecenizden sonra konaklamak isteyecek misafirlerimiz için, önceden rezervasyon yaptırmanız halinde konforlu odalarımızı titizlikle hazırlıyoruz. Böylece konuklarınız bu özel günün yorgunluğunu kendilerini evindeymiş gibi rahat hissederek atabilirler.

Misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla faaliyet gösteriyoruz. Sahip olduğumuz vizyonu, profesyonel çalışma ekibimizle tamamlıyoruz ve geleneksel Türk Misafirperverliğimizi en iyi şekilde size yansıtmak için otelimize bekliyoruz.

Bu muhteşem gün için size sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Lake River Side Hotel Antalya fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En mutlu gününüzde yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Adres Titreyengöl Mevkii 07600 Side/Antalya

Lake & River Side Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!