Kuğulu Park Dolce Mira

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecenizin konseptini seçtiniz mi? Modern bir kına gecesinde geleneksel esintilerle size özel bir konsepte ne dersiniz. Öyleyse sizi Kuğulu Park Dolce Mira’ya davet ediyoruz. Dilerseniz merak ettiğiniz konsept ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim:

Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde yüksek kalite standartlarında hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. En iyiyi hayal eden ve bunun için hiç durmadan çalışan bir ekibe sahibiz. Alanında uzmanlaşmış ve güler yüzlü kadromuz sayesinde kusursuz bir gece tasarlıyoruz.

Süsleme ve düzenlemelerle şık bir şekilde dekore ettiğimiz kapalı salonumuzda konuklarınızı ağırlıyoruz. Ayrıca 2 farklı terasımız da var. Burada da davetlerinizi tasarlayabiliriz. Kır konseptiyle falezler üzerindeki tesisimizde doğa ile buluşmaya hazır olun. Kış bahçemizde de manzaradan mührüm kalmayacak keyifli bir gece geçireceksiniz.

Davetli alanında yapılan süsleme çalışmalarıyla; konuklarınız için masalar, karşılama alanı, dans pisti ve sahne düzenliyoruz. Sizin kendinizi özel hissedeceğiniz kına köşenizi de tasarlamayı unutmuyoruz. İstediğiniz renk konseptleriniz için beyaz kumaşlar üzerine renkli çiçekler ve kumaşlarla masaların şıklığını tamamlıyoruz. Sandalyelerin sırt bölümlerinde yer alan çiçek ve kurdeleler de dikkat çeken detaylar arasında oluyor.

Kuğulu Park Dolce Mira mutfağında hazırlanan davet menülerini soracak olursanız, damak tadınıza uygun lezzetlerin bir araya gelmesiyle oluşturuluyor. Aşçılarımızın maharetli ellerinde hazırlanan tatlar için özel tarifler kullanıyoruz. Yemekli, ikram ve kokteyl menülerimizden tercih ettiğinizde dünya mutfağından tatlar sunumları da görsel olarak güzel bir şekilde konuklarınıza sunuluyor… Ziyafete dönüşen kına geceniz adeta bir düğün oluyor! Gece boyunca bolca eğlence ve müzik de sizi bekliyor.

Siz de Antalya kına gecesi mekanları arasında bizi tercih ettiğiniz için memnun olacaksınız! Hazırlıklara başlamak için Kuğulu Park Dolce Mira iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İletişim

Hayati Al

  • Adres: Konyaaltı Cad Atatürk Parkı Meteoroloji Karşısı Kuğulu Park İçi

Kuğulu Park Dolce Mira Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!