Körfez Aşiyan Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Doğayla iç içe şehrin gürültüsünden uzak bir konumda bulunan restoranımızda sevdiklerinizle birlikte kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamaya ne dersiniz?

Körfez Aşiyan Restaurant Antalya olarak 2015 yılından beridir hizmet veriyoruz. Antalya ilçesine bağlı Akdamar beldesinde yer alan restoranımızda bol oksijenli dağ havası alarak haftanın ve günün yorgunluğunu muhteşem bir şekilde atabileceksiniz. Günlük olarak yeme içme üzerine hizmet versek de özel günlerini kutlamak isteyen çift ve misafirlerimize açık ve kapalı alanımızı tahsis ediyoruz. Lezzetli yemeklerimizi günlük olarak çıkarıyor ve özel yemek organizasyonlarında da faaliyet gösteriyoruz.

Davet alanlarımızdan ve kapasitemizden bahsetmek gerekirse;100 kişilik kapalı ve 150 kişilik teras katımız bulunuyor. Kapalı alanımız camla çevrili olduğundan dolayı akşam şehrin parıltılı manzarasını, güneş batarken izlemeye doğamayacağınız görüntüyü iki alanımızda da izleye bileceksiniz.

Kına ve bekârlığa veda partileri kültürümüzde önemli bir değere sahiptir. Siz de bugünü istediğiniz gibi kutlayabilin diye ekibimizle birlikte size birçok seçenek sunuyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını seçeceğiniz alanda uyguluyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon firmalarından temin edeceğiniz aksesuar, dekor ve süslemelerle masa üstünü ve davet alanımızı hazırlıyoruz.

Organizasyonlarda kişiye özel menüler hazırlayarak haftanın her günü hizmet veriyoruz. Geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağından oluşan lezzetlerimizi özenler servis ediyor farklı lezzetler sunuyoruz. Ara sıcaklar, istediğiniz pişirme yöntemiyle hazırlanan balıklar, et yemekleri, meze çeşitleri kategorisinde birçok seçenek sunuyoruz.

Körfez Aşiyan Restaurant Konyaaltı Antalya olarak kına organizasyonları nişan kutlamaları, nikâh sonrası yemeği organizasyonları, doğum günleri başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz. Siz de özel organizasyonlarınızı güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş bir mekânda kaliteli yemekler yiyerek geçirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

İletişim

Osman Çırpan

  • Adres: Akdamlar Mah. 4224 Sk. No:27/1

Körfez Aşiyan Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!