Eskici Cafe & Bar

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Antalya’da bekarlığa veda partisi düzenlemek için mekân arıyorsanız size güzel bir teklifimiz var!

Manavgat’ta eğlenceli bir gece geçirmek için değerli misafirleriniz ile birlikte Eskici Cafe Bar’a davetlisiniz! Organizasyon düzenleme konusunda tecrübeli ve aynı zamanda güler yüzlü ekibimiz ile beraber misafirlerinize eğlenceli bir akşam vaat ediyoruz. Manavgat’ın kolay ulaşılabilen bölgelerinden Cumhuriyet Köprüsü yakınında yer alan mekânımızda gecenin son saatlerine kadar eğlence hız kesmiyor!

Yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlardan sonra misafirlerimizi hep memnuniyet ve güzel anılarla uğurladık. Sizin de memnuniyetiniz için bekarlığa veda partilerinin planlanma sürecinde düşünmeniz gereken tüm adımlarda organizasyon sorumlumuz yanınızda oluyor. Organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek mekânımızda sahne alan sanatçılar arasından müzik zevkinize en uygun olanının performans sergileyeceği geceyi tercih ederek sevdiğiniz şarkılara gece boyu eşlik edebilirsiniz. Eğlencenin asla hız kesmediği Eskici Cafe Bar Manavgat’ta davetli sayısına göre oturma düzeni ayarlayabiliyoruz. Ayrıca gecenin en güzel anlarını fotoğraflayarak güzel davetinizin yıllar sonra gülümsemeyle bakacağınız anılara dönüşmesini sağlıyoruz!

Peki Manavgat’ta bu kadar mekân varken neden Eskici Cafe & Bar’ı tercih etmelisiniz?

Çünkü; yıllardır sanatçılarımızın sahne aldığı organizasyonlar da dahil olmak üzere, bekarlığa veda partisi, doğum günü gibi geceler düzenleme konusunda oldukça tecrübeliyiz. Ayrıca çalışanlarımızın güler yüzlü ve sıcak kanlı tavırları da davetinizi bir aile ortamındaymış gibi geçirmenize yardımcı olacaktır. Meyve tabaklarından çeşitli içeceklere kadar birçok menü içeriğini de misafirlerinizin beğenisine sunuyoruz. Sahip olduğumuz ışık, ses ve sahne hizmetleri ile birlikte gecenin güzel bir atmosferde geçeceğine ve misafirlerinize keyifli dakikalar yaşatacağımıza inanıyoruz.

Organizasyonlarınızı Eskici Cafe & Bar’da gerçekleştirmek isterseniz bizimle iletişime geçmek oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz bir gece planlamak ve hayata geçirmek için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

Kaan Günay

  • Adres: Yukarı Hisar Mah. Antalya Cad. Cumhuriyet Köprüsü Manavgat/Antalya

Eskici Cafe & Bar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!