Çamlık Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi açık alan ve kır bahçesinde geçirmek istiyorsanız sizeunutulmaz bir gece yaşatıyoruz. Çamlık Kır Düğün olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için disiplinli bir çalışma yürütüyoruz. Güler yüzlü bir şekilde davetlilerinizi karşılıyor, herkesle özel olarak ilgileniyoruz. Düğün organizasyonu dışında; kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Kır bahçemiz dışında kapalı alanımız da bulunmaktadır. Organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsim kış ise gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı eğlenceniz boyunca rahatça eğlenebilmenizi sağlıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partileri son yıllarda alışılmışın dışında konseptlerde kutlanıyor. Bizde değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı bu özel gününüzde farklı alternatiflerimizle sizi buluşturuyoruz. Ağlamalı gülmeli geçireceğiniz bu günde bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde kır bahçemizi süslüyoruz. Kına tahtını kına süslemelerini tarzınıza uygun ve renkte hazırlıyor, aynı rengi masa ve sandalye süslemelerinde de kullanıyoruz. Yuvarlak 8 kişilik masalarımızın etrafına tiffany sandalyeler koyuyor her masayı davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa örtülerini serdikten sonra runnerımızı yerleştiriyor masa üstlerini canlı çiçek ve rustik aksesuarlarla renklendiriyoruz.

Çamlık Kır Düğünü olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânlarından biriyiz. Profesyonel orkestramız ve sanatçımız eşliğinde aile ve arkadaşlarınızla hareketli bir gün geçirebileceksiniz. Eğer isterseniz anlaşacağınız orkestra ve sanatçılarla da düğününüzü planlayabilirsiniz.

Kına ve bekârlığa veda gecenizi yemekli bir organizasyon şeklinde kutlamak istiyorsanız damak tadınıza uygun lezzetlerle sizi buluşturuyoruz. Yemekleri hijyenik mutfağımızdan hazırlıyor ve sıcak servis ediyoruz. Siz de hayatınızda önemli anlarınızdan biri olan bu gününüzü bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

İletişim

Cenk Mesci

  • Adres: Atatürk Caddesi Çakırlar KonyaaltıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!