Cadde Baron Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Manavgat’ta bekarlığa veda yemekleriniz için dostlarınız ile birlikte özel bir balık restoranı mı arıyorsunuz?


Cevabınız evet ise Cadde Baron Restaurant Side’de sizi bekliyor!


Kendinizi özel hissedeceğiniz sıcak ve samimi bir atmosferde davetlerinizi tasarlıyoruz. Size özel bir gece için ışıl ışıl salonumuzda davet alanınızı düzenliyoruz. Bu konuda birlikte karar veriyoruz ve istekleriniz doğrultusunda planlamalar ile özel bir masa düzeni tercih ediyoruz. Ekibimiz kaliteli hizmet ve hızlı servis için özenli aynı zamanda da hızlı bir şekilde çalışıyor. Böylelikle eksikleri hızlıca tespit ediyor, ihtiyacınız olan her şeyi hazırlıyoruz.


Beyaz masa ve sandalyelerimizi sade bir şekilde düzenliyoruz. Davetli sayınıza göre uzun bir masa oluşturuyoruz. Kalabalık davetleriniz için ise U masa düzeni ya da davetli sayınıza göre alternatif masa düzenleri oluşturuyoruz. Beyaz masa örtüleri üzerine kahve tonlarında runnerlar ile renklendirme yapıyoruz. Aksesuarlar ve servis takımları ile de masa düzeninizi tamamlıyoruz.


Mutfağımızda da yoğun bir tempo ile hazırlıklar yapılıyor! Günlük taze mezeler, deniz mahsulleri ve balık çeşitleri ile özel menüler hazırlanıyor. Menülerimizde sunduğumuz lezzetler için özel tarifler kullanıyoruz. Günlük olarak hazırladığımız lezzetler ile tazelik garantisi de veriyoruz. Davet menülerinizi ile konuklarınıza sunarken alkollü ve alkolsüz menü seçenekleri de sunuyoruz.


Canlı müzik grupları ya da fasıl eşliğinde gece boyunca kesintisiz eğlence vaat ediyoruz.


Üstelik bütün bu hizmetler dahilinde her mevsim hizmet veriyoruz. Açılır kapanır tavan özelliği sayesinde geniş ve ferah restoranımız yaz aylarında açık kış aylarında ise kapalı olarak hizmet veriyor.


Keyifli bir davet ve sazlı sözlü eğlence için Cadde Baron Restaurant Manavgat Antalya’da buluşalım! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki iletişim formunu doldurduktan sonra ücretsiz teklif al butonuna tıklamak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Side Bulvarı Cemil Tanır İş Merkezi No: 16/2 Manavgat/ Antalya

Cadde Baron Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!