Yunus Emre Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Keçiören, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kusursuz belediyecilik anlayışımız ile kına gecenizi baştan sona planlamamıza ne dersiniz?
Senelerdir Yunus Emre Düğün Salonu Keçiören Belediyesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.
Yunus Emre Kültür Merkezinin içerisinde bulunan mekânımız kültür merkezinin şık mimarisinden esinlenerek özenle tasarlanmıştır. Gerek yüksek tavanları gerek nezih detaylarıyla özel davetleriniz için harikulade bir alternatiftir.

Tercih edilmemizi en çok tetikleyen faktörlerden biri ise bu zevkli atmosferimizin yanında uygun fiyatlara hizmet sunmamızdır. Bu da yine belediyecilik anlayışıyla yoğrulmanın bir avantajıdır. Esasen halka hizmet verebilmek için kurulan salonumuzda oldukça uygun fiyatlara organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. İlçe halkının toplumsal ihtiyaçlarını karşılıyor hatta zaman zaman farklı ilçelerden gelen misafirlerimizin organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. “Genel olarak Ankara halkının uygun ve kaliteli organizasyonlar gerçekleştirebilmesi adına hizmet veriyoruz.” diyebiliriz.

500 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz şık salonumuzda bugüne kadar pek çok düğün, kına ve nişan organizasyonu tertip ettik. Özel davetleriniz için harika bir alternatif olan salonumuzun içerisinde aynı zamanda; hijyenik mutfağımız ve geniş gelin odamız bulunuyor. Salonumuzda projeksiyon cihazımızla slayt gösterileri yapabiliyor, klimalar sayesinde 4 mevsim ideal sıcaklığı yakalayabiliyoruz.

Yunus Emre Düğün Salonunu tercih etmek istediğinizde ilk olarak ön rezervasyon formumuzun doldurulması üzerine süreç başlatılıyor. Arka planda titiz bir çalışma yürüten disiplinli ekibinizle tüm detayları planlayabiliyorsunuz. Her aşamada destek oluyorlar.

Kına organizasyonları için organizasyon firması desteği ile salonumuzda keyifli bir ortam yaratıyoruz. Tam da Türk örf ve geleneklerini yansıtan bir atmosfer... Gerek kına tahtı gerek de salon dekorları ve süslemeleriyle düzenlediğimiz salonumuzda; kına geceniz boyunca kesintisiz eğlence sizi ve misafirlerinizi bekliyor.

Bugüne kadar yaptığımız kına organizasyonları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan soruları sorabilir hatta Yunus Emre Kültür Merkezi Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Emrah Mahallesi, Göksel Sk., Basın Caddesi No:182, 06010 Keçiören/Ankara

Yunus Emre Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!