Yeni Yuvam Düğün Salonu

E-posta Gönder

0312 963 3263

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Hint kınası, Semazen, Zenne / oryantal, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Çok uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyor, %100 müşteri memnuniyeti esasıyla profesyonel bir hizmet veriyoruz. Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile yönettiğimiz mekanımız Yeni Yuvam Düğün Salonu’nda her biri işinin ehli, güler yüzlü ve misafirperver deneyimli personelimizle birlikte çalışıyoruz. Ankara’nın merkezi Çankaya’nın en güzel semtlerinden biri olan Balgat’ta bulunan salonumuz oldukça iyi bir de lokasyona sahip. Konumumuz itibariyle şehrin her bölgesinden kolayca ulaşılabiliyor, hem toplu taşıma hem de kişisel araçlarla gelinebiliyoruz.

Yeni Yuvam olarak düğünler başta olmak üzere çok sayıda ve türde toplu organizasyon ve kutlamaya kendi dinamiklerine uygun bir şekilde ev sahipliği yapabiliyoruz. Söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, kına geceleri, bayi toplantıları, toplu yemekler, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler ve daha pek çok etkinlikten söz edebiliriz. Salonumuzun 750 kişilik grupları rahatlıkla ağırlayabilen geniş hacmi sayesinde burada en geniş ailelere ve arkadaş çevrelerine sahip çiftlere dahi yardımcı olabiliyoruz.

Gelelim salonumuzun özellikleri ve niteliklerine. Yüksek tavanlı, ışıklandırma ve havalandırma sistemleri ile konforlu, ferah bir salon. Burada oturma düzenlerimizi 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve deri beyaz sandalyeler ile oluşturuyoruz. Zaten aydınlık ve ferah bir atmosfer sunmak için beyaz ağırlıklı da bir dekorasyonumuz var.

Kına özelinde konuşmak gerekirse çiftlerimize çok kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Salonun süslenmesi, kına tahtı kurulumu, gelinin bindallısı, nedime ekibi ve dans şovları, davul ve tefler eşliğinde gelin çıkışı, gelin ve damat omuz örtüsü, el gülü mum ve taç dağıtımı, paket kuru kına, rengarenk kemeri, testi kırma töreni, DJ performansı ve geniş repertuvar, lokum ve gülsuyu ile konuk karşılama, arkadaşlara kaftan, damada fes ve organizasyon sorumlusu eşliğinde kusursuz bir şölen sunuyoruz.

Balgat düğün salonları arasında sizi anlayacak ve isteklerinizi gerçek kılacak bir kına mekanı arıyorsanız Yeni Yuvam olarak buradayız. Yukarıdaki iletişim bilgilerimizi veya yandaki formu kullanarak bize kolayca ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Rüştü Ünver

  • Telefon: 0312 963 3263

  • Adres: Oğuzlar Mah. Barış Manço Cad. No:5/C Balgat / Ankara

Yeni Yuvam Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!