Westa Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

150-200 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 150-200 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Rüya gibi bir kına gecesi organizasyonu için Westa Garden’a hoş geldiniz! Alanında uzman ekibimiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve kusursuzluk ilkesiyle gecenizi güzelleştirmek için heyecanlıyız. Ne dersiniz, tüm isteklerinizin gerçek olacağı benzersiz bir gece için hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara başlayalım mı?

Hatta, hiç vakit kaybetmeden isteklerinizi öğrendiğimiz bir görüşme düzenleyerek harekete geçiyoruz! Ziyafet düzeninde 450 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabildiğimiz salonumuzda yapılacak konsept hazırlıkları ve süslemeleri planlıyoruz. Şık bir geceye adım atacağınız kına yolundan itibaren her köşeyi büyük bir özen ve uyumla dekore ediyoruz. Bunun için 2 farklı davet tarzlarına hitap eden; ahşap ve ayna imajlı özel dekorasyon alternatiflerimiz bulunuyor. Seçtiğiniz imaja uygun dekorasyon çalışmaları yaptığımız salonumuzda; rengarenk balonlar, tüller ve çiçeklerle süsleme seçeneklerimiz de var. Konuklarınız için tasarladığımız şık masalarda da kullandığımız özel aksesuarlar, kına köşesinde yer verdiğimiz; çeşitli renklerde ve farklı modellerdeki kına tahtlarımız da mevcut. Mekanımızın gösterişli ve zarif bir atmosfer dönüşmesini sağlayan tüm detaylarla hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Böylelikle sıra, kına aksesuarları ve kaftanınızı seçmenize geliyor. Dikkat çeken güzelliğinize yaptığımız bu son dokunuşlar ve etrafınızda olacak nedime ekibimizle artık geceye hazırız.

Tabii ki İncek Westa Garden’da çok konuşulacak kına geceniz için sunduğumuz hizmetler bu kadarla bitmiyor. Açık ve kapalı 2 farklı davet alanı ile her mevsim tercih edebildiğiniz tesisimizde, avantajlı fiyatlarla her şey dahil hizmetler de sağlıyoruz. Genellikle yemekli davetler tasarlıyor, barbekü ve açık büfe alternatiflerimizle geniş banket menüsü seçenekleri sunuyoruz. Üstelik kesintisiz ve kaliteli eğlencenin de adresi oluyor, her detayı ile harika olan geceyi kelimenin tam anlamı ile şölene dönüştürüyoruz… Bunun için yetenekli ses sanatçılarımız ve orkestramızla tanışmalı; batı müziğinden halk müziğine uzanan repertuvarlarımızı da incelemelisiniz.

Profesyonel ekibimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi aldığınız bir görüşme için randevu almanızı tavsiye ediyoruz. Randevularınız için 12.00 ila 20.00 saatlerinde açık olan işletmemizde eğlencenin 24.00’a kadar süreceğini de söylemeden geçmeyelim. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Randevu ve Westa Garden fiyat teklifleri almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurun.

İletişim

Erdal Can Dervişoğlu

  • Adres: Türkan Şoray Cad. No:5 İncek Gölbaşı/Ankara

Westa Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!