Turkuaz Restaurant & Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sincan, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

20 yıllık bir tecrübe… Eğlenceli kına geceleri… Turkuaz Düğün Salonu Harikalar Diyarı… Profesyonel bir hizmet ve kalite…

Hem açık hem de kapalı alan olmak üzere iki ayrı alternatife sahibiz. Kır Bahçemiz 600 kişi alırken kapalı alanımız 450 kişiyi alıyor. Hem kır hem de salon nişanı yapma şansına sahip oluyorsunuz. Ama eğer kırın ortasında açık havanın mis gibi kokusu içinde kına organizasyonu geçirmek istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Üstelik bunu uygun fiyatlarla gerçekleştireceğinize emin olabilirsiniz. Hem ekonominiz hem kültürünüz hem de anılarınız için mükemmeli yakalamaya çalışıyoruz.

Hizmet içeriğimizden bahsedecek olursak, tüm gece kayıt altına alınıyor ve özel anlarınız fotoğraf karelerine eşlik ediyor. Bunları da size dijital olarak veriyoruz. Robotlu ışık, sis, volkan, meşale, konfeti, kar ve konfeti gibi ekipmanlarla da kınanızı görsel bir şova çeviriyorsunuz. Yemeksiz olarak hizmet almak istiyorsanız; çeşitli lezzetli kınaya özel ikramlıklar sunuyoruz. Bir anı defterine de sahip oluyorsunuz. Misafirleriniz istediği zaman gidip kına geceniz hakkında iyi dileklerini deftere yazıyor. Böylece ileride açıp okuyabileceğiniz harika bir hatıra kalıyor. Gelelim minik misafirlerimize hizmetimize. Bizimle çalıştığınız takdirde ilk defa çocuklar Ankara Sincan kına gecesi mekanları arasında bir salondan sıkılmayacaklar! Çünkü çocuk oyun odası dahil, animasyon ve palyaço hizmetine sahibiz. Diledikleri gibi orada vakit geçiriyor. Böylece çocuklu misafirleriniz kına gecenizin her anına şahit olabiliyorlar.

Zengin hizmet içeriğimiz, kına tahtı, tepsisi, müziği gibi artırılabilir noktalara sahip. Tamamen isteğinizin üzerine gerçekleştiriyoruz. Tercihiniz Turkuaz Düğün olursa tüm bunlardan yaralanabiliyorsunuz. Bunun içindeki yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylece hemen size geri dönüş sağlıyor ve eğlenceli bir kına gecesi planlamaya başlıyoruz! Bizimle çalışmanızı dört gözle bekliyoruz!

İletişim

Samet Akyürek

  • Adres: İstanbul Yolu Harikalar Diyarı Masal Adası Karşısı No: 5

Turkuaz Restaurant & Düğün Salonları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!