Şaziye

E-posta Gönder

0312 963 3271

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini kusursuz ve tüm detayları ile eksiksiz bir şekilde düzenlemek istemez misiniz? Düğün gibi büyük bir günü yaşamanıza sayılı günler kalmışken çok uzun yıllardır geleneklerimizde var olan bir adeti de yerine getirmek ve hem doyasıya eğlenip hem de stresinizi atmak istersiniz diye düşünüyoruz. Sadece kına gecelerine göre özelleştirilmiş bir hizmet veren mekânımızı açtık ve gelinlerimize hizmet etmesi için hiçbir masraftan kaçınmadan hazırladık. Kına salonumuz Şaziye Ankara mekanları arasında kuşkusuz ve tereddütsüz tercih edebileceğiniz birkaç yerden bir tanesi.

Kınanızı düzenleyecek mekân arayışınıza bir mola vermenizi ve bizimle tanıştıktan sonra bu arayışa bir son vermenizi tavsiye ediyoruz. Zira hem mekânımızın nitelikleri hem de sunduğumuz hizmetler dolayısıyla bir gelinin kına gecesi için bekleyeceği her özelliğe sahibiz. Öncelikle güzel mekânımızdan bahsetmek ve gözünüzde canlanması için size yardımcı olmak istiyoruz. Şaziye’nin kapısından içeri girdiğiniz anda sizi büyüleyecek bir atmosfere adım atarsınız. Mor, pembe ve fuşya renklerin kullanımı ile feminen bir aura yaratmayı başardık. Üstelik şıklığı kadar konforu da elden bırakmadık ve son derece rahat koltuklarla oturma düzeni oluşturduk.

100 ila 200 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip salonumuza aileniz ve yakın arkadaşlarınızdan oluşan tüm sevdiklerinizi gönül rahatlığı ile davet edebilirsiniz. Birbirinde güzel kına müzikleri ve şarkıları ile hem sizi hem de konuklarınızı eğlendireceğimizden şüpheniz olmasın. Üstelik dilerseniz tüm seremonileri ile klasik bir kına merasimi düzenleyebileceğiniz gibi daha modern tarzda bir bekârlığa veda partisi de düzenleyebilirsiniz. İstek ve arzularınıza göre tüm detayları biz sizin için planlayabilir ve organizasyonunuzu eksiksiz hale getirebiliriz.

Kına gecelerine dair hepsi ve daha fazlası için Şaziye Ankara Çankaya’da sizi bekliyor. Fiyat teklifi veya randevu almak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sümeyye Kızılocak

Kenan Yılmaz

  • Telefon: 0312 963 3271

  • Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alımcıpark Villaları 2864. Cadde, 2871. Sk. No:5, 06810 Çankaya/Ankara

Şaziye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!