Sanatoryum Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Keçiören, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Ulaşım kolaylığı, uygun fiyatın ve kalitenin buluştuğu Keçiören kına gecesi mekanları arasında Sanatoryum Düğün Salonu adıyla hizmet veriyoruz. Eğlenceli bir kına daveti vadediyoruz size. Profesyonel ve kaliteli bir ekiple bu günleri paylaşmak için bekliyoruz.

Beyaz ve altın sarısı renginin kullanıldığı salonumuzda, pistimiz istediğiniz renk de ışıklandırmalarla yanıp sönüyor. Vaat ettiğimiz şey, gecenin sonuna kadar eğlenmeniz ve sonunda da mutlu bir şekilde ayrılmanız. Kına geceniz de yakın çevrenizle doyasıya eğleniyorsunuz. Öyle bir gece ki hep ağlayıp hem gülüyorsunuz.

Düğün sektörüne girmeye karar verdiğimizde özel günlere en az sizin kadar değer vererek başladık. Zaten aksi olsa böyle bir sektördeki firma için oldukça samimiyetsiz bir davranış olurdu. İşimizi her geçen gün artan sevgimizle ve tutkuyla yapıyoruz.

Size bir organizasyon sorumlusu tahsis ederek kına esnasında karşılaşacağınız durumlarla sizin yerinize başka biri ilgileniyor. Eğer ortaya bir problem çıkarsa çözüyor ve size sadece kına gecenizde misafir rahatlığında eğlenmek kalıyor. Ayrıca size yol planı sunarak bir sonraki adımın ne olacağı konusunda kafa karışıklığınızı önlüyor. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak istediğiniz için Sanatoryum Düğün Salonu nerede diye sorar gibi olduğunuzu hissediyoruz. Merak etmeyin. Yazının sonunda açıklıyoruz.

Organizasyonunuz öncesinde sizi salonumuza davet ediyor ve bir görüşme sağlıyoruz. Bu esnada ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi dinliyoruz. Daha sonra farklı pencerelerden bakış açınızı değiştirmek amacıyla fikirlerimizi sunuyoruz. En sonunda da verdiğimiz kararları uygulama kısmı bize kalıyor. Planlama ve yönetme sürecini büyük bir profesyonellikle gerçekleştirdiğimiz de kına gününüze misafir olarak geliyorsunuz.

Eğlenceli ve doğal bir kına organizasyonu için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem Sanatoryum Düğün Salonu telefon numarasını öğrenmek hem de tam olarak nerede yer aldığımızın bilgisi için bu işlemi yapmanız gerekiyor. Şimdiden heyecanlandık! İletişim formunuzu dört gözle bekliyoruz!

İletişim

Hüseyin Bayraktar

  • Adres: Sanatoryum Caddesi Pınarbaşı Mahallesi 236/D Keçiören, Ankara

Sanatoryum Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!