Salon Panorama

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Nallıhan, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Profesyonel bir hizmetle Ankara kına gecesi salonları arasında Salon Panoroma adıyla uzun yıllardır özel günleriniz için çalışıyoruz. Konusunda uzman ekibimiz sayesinde kına gecesi organizasyonlarınız için en küçük detayı düşünerek eğlenceli bir davet sunuyoruz.

Kına organizasyonları Osmanlı’dan bu yana geleneksel bir adet haline geldi. Günümüzde de modernleştirerek düğün öncesi bir eğlence olarak gerçekleştiriyoruz. Her gelin adayının hayali kına gecesi yapmak haline geldi. Biz de profesyonel hizmetimizin çerçevesinde kına gecenizde ya kız arkadaşlarınız ya da yakın çevreniz ile birlikte eğlendiğiniz bir organizasyon sunuyoruz. Dilerseniz yemekli ya da yemeksiz olarak davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kına gecesi günü geldi, çattı. O gün size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece kına programı hakkında önceden bilgileniyor, ne zaman ne yapmanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Bindallınızla salona girerken eğlenceli bir kınaya da adım atıyorsunuz. Ortaya çıkma ihtimali olan sorunlar karşısında da organizasyon sorumlumuz sizin için hemen çözüyor. Dilerseniz salonumuzda yer alan gelin damat odasında da organizasyonunuz öncesi dinlenebiliyor, kız arkadaşlarınız ile fotoğraf karelerinize anılar kaydedebiliyorsunuz. Amacımız, organizasyonunuzdan memnun kalmanız. Kaliteli ve samimi çalışanlara sahip bir salon olmasak memnuniyeti de sağlayamazdık.

Servis ekibimiz sayesinde hızlı bir şekilde hizmet alıyorsunuz. Asla gecikme yaşamadan organizasyonunuzu geçiriyorsunuz. Aklınızda soru işaretleri kalmadan kınanızı keyifli bir şekilde geçiriyorsunuz. Ayrıca belirtmek isteriz ki geniş pistimiz sayesinde topuklarınız ağrıyana kadar dans ediyorsunuz.

Salonumuz 750 kişilik bir kapasiteye sahip olmakla birlikte beyaz renge çokça yer verdik. En ufak detayları düşünerek eğlenceli bir kına gecesi geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Kına öncesi görüşmelerimizde de tüm sorularınızı cevaplıyor, planladığımız şekilde bir kına gecesi geçirmeniz için bir program hazırlıyoruz.

Yıllardır özel günlere verdiğimiz değer sayesinde bu günlere geldik. Bu başarı hikayemize sizi de dahil etmek istiyoruz. Yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Ayrıca Ankara kına salonu fiyatları kapsamında Salon Panoroma farkını görmeniz açısından da bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hayallerinize bir tık kadar uzağınızdayız!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çayırhan Mah. Park Maden Yukarı Sit. Dk:33 Nallıhan, Ankara

Salon Panorama Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!