Nevizade Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi

Hakkında

Nezih ve şık bir atmosferde en öze gecenizin kutlamasını mı yapmak istiyorsunuz?

Öyleyse Ankara’da nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için Nevizade Restaurant sizin de tercihiniz oluyor!

Dostlarınız ve aileniz için hazırlanmış özel masalar sizleri bekliyor. Her anınızı özel kılacak profesyonel ekibimiz gece boyunca bütün isteklerinizi gerçekleştirecek. Sizin yapmanız gereken ise hayallerinizi bizimle paylaşmak. Gecenin akışı, menü sunumlarının yapılması ve kutlama pastası için organizasyon yönetimi görevini de üstleneceğiz. Yalnızca sizin gecenizden sorumlu olacak ve eksikleri takip edecek bir sorumlu da atıyoruz sizler için. Bu sayede bütün davetlileriniz ile birlikte düzenlemiş olduğunuz ilk davetten memnun kalacaksınız ve gecenin sonuna kadar yüzünüz hep gülecek…
Kalabalık masalar kurulduktan sonra dost meclisinde muhabbetler başlayacak. Muhabbetlerinize ise menülerimizden sizler için hazırlanan tatlar ve içkileriniz eşlik edecek. Menülerin tercihini ise davet sahiplerimiz yapacak. Menü tadımı tercih edebilir ya da zaten daha önce deneyimlemiş olduğunuz menülerimizi tercih edebilirsiniz. Konuklarınızın beğenisine sunulacak her lezzet için sizlere Nevizade Restaurant tarifleri ile özel menüler hazırlayacağız!

Sıra organizasyonlarınızın bir diğer önemli konusuna geldiğinde; bu konuda profesyonel müzik ekipleri ve sanatçımız sizlerle oluyor. Eğlencenin adresinde müzik asla durmuyor ve gece boyunca kesintisiz müzik ziyafeti sizleri bekliyor!

Üstelik bütün bu hizmetler yalnızca nikâh sonrası yemek organizasyonlarınız için değil doğum günü, kutlama ve partileriniz için de geçerli. Nevizade Restaurant Ankara’da konuklarını ağırlarken her an özenli ve disiplinli çalışıyor. Bu yüzden her konuğumuzun beğenisini kazanırken sizleri ağırlamaktan da keyif alıyoruz!

Yüksek kalite standartlarında sunulan bütün bu hizmetlerden yararlanmak ve özel anlarınızı eşsiz kılmak için sizleri Nevizade Restaurant Batıkent’e bekliyoruz. Siz de planlamalarınız ve istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri almak için “Ücretsiz teklif al” seçeneği ile bizimle hızlı iletişim sağlayabilirsiniz…

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kardelen Mahallesi, 06370 Yenimahalle/Ankara

Nevizade Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!