Nazar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Polatlı, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Yılardır Nazar Düğün Salonu adıyla eğlenceli kına gecelerini paylaşmak için çalışıyoruz. Her geçen gelişerek, büyüyerek daha iyi hizmet vermek için çabalıyoruz. Kalite çizgimizden şaşmadan organizasyonlarınızı birlikte paylaşmak için bekliyoruz.

Eğlenceli bir kına gecesi her evlenmek üzere olan kadının hayali! Çünkü daha butik ve samimi bir atmosferin oluştuğu bir gün. İster kız kıza ister yakın çevrenizle gerçekleştirdiğiniz bir davet. Ankara kına gecesi salonları arasında da bu tatmini, salonumuzda sağlayacağınıza eminiz. Biri 700 kişilik daha büyük organizasyonlara uygun, diğeri ise 400 kişilik kına, nişan gibi butik organizasyonlarınıza uygun 2 ayrı salona sahibiz. Salonlarımızın otoparkı
bulunmakla birlikte misafirleriniz park sıkıntısı çekmiyor.

Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. Yemekli bir kına
düşünüyorsanız, yetenekli aşçılarımız harika kına menüleri hazırlıyor. Hem görsel hem de lezzet olarak doyuma ulaşıyorsunuz. Kına davetiniz sonrası da menünüz hakkında iyi geri dönüşlere şahit olacağınıza eminiz. Yemeksiz bir davet düşünüyorsanız da kınaya özel ikramlar sunuyoruz. Bu noktada da lezzeti bulacağınıza eminiz.

Salonumuzu sizin için süslüyoruz. Fakat daha konseptli bir davet düşünüyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon şirketiyle anlaşabiliyorsunuz. Konseptler, dekoratif süsler, ince detaylar hakkında aklınızdaki fikirleri gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz. “Osmanlı Konsepti”,
“Hint Konsepti” gibi değişik düzenlemeler düşünüyorsanız anlaşmalı organizasyon şirketimizle görüşebiliyorsunuz.

Düğünün ne kadar ayrıntılı ve zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Bir adım öncesi ise kına gecesi. Kınanızın yakıldığı andan son eğlencenize kadar yanınızdayız. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Organizasyonunuz sonunda mutlu olarak ayrılmanızı istiyoruz.

Her ileriyi hedefledik. Bu yüzden şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Her yeni hikâyede heyecanlandık. Kınasını salonumuzda yapan birçok çift, düğününde de bizi tercih etti. Bu başarı hikayemize sizi de eklemek istiyoruz. Yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçerseniz farkımızı hissedeceğinize eminiz. Ankara kına salonu fiyatları hakkında Nazar Düğün Salonu yorumunu görmek hem de hizmet içeriğimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, bekliyoruz.

İletişim

Ali Bey

  • Adres: Şentepe Mah. Doğan Cad. 14/B Polatlı, Ankara

Nazar Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!