Melina Wedding House

2

E-posta Gönder

0850 532 9720

3 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
 • Kapasite 200-300
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Kültürümüzün en renkli davetlerinden biri olan kına gecenizi Ankara’nın en nezih ve görkemli mekânlarından biri olan Melina Wedding House’da düzenlemeye davetlisiniz!

Düğün, nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi önemli davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yapıyoruz. Hatırı sayılır bir zamandan beri özek günlerinizde yanınızda olduğumuz mekânımıza adım attığınız ilk andan itibaren karşılaşacağınız ambiyansın sizi etkileyeceğinden eminiz. Hayatınızın en özel günlerinden biri Ankara’nın en özel mekânlarından birini hak ediyor. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz davetiniz süresince misafirlerinizin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yanınızda oluyor. Ayrıca Melina Wedding House Çankaya’da son derece kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alıyor. Bu sayede değerli misafirleriniz herhangi bir sıkıntı yaşamadan kına gecenize katılabilirler.

200 ila 300 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda konuklarınızın konforuna ve ferah bir ortamda eğlenmelerine büyük önem gösteriyoruz. Yüksek tavanlı salonumuzda misafirleriniz ile birlikte gönlünüze göre eğlenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçiriliyor. Biz de mekânımızda bugüne kadar birçok konsepti başarıyla gerçekleştirdik. Bu temalar arasından hangisi sizin hayallerinize en çok uyuyorsa onu tercih etmeniz durumunda mekânımızı tam da istediğiniz gibi süsleyerek düşlediğiniz ortamı yaratabiliriz. Başka salonlarda bulmanıza imkân olmayan güzellikteki kına tahtımız bugüne kadar mekânımızda ağırladığımız misafirlerimizin büyük beğenisini kazanıyor. Sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri ile birlikte tüm düşlerinize uygun ortamı sağlayıp doyasıya eğlenmenize imkân sağlıyoruz.

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin unutulmayacak bir davet hayata geçirmek için Melina Wedding House’u tercih ediyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan Melina Wedding House Ankara iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Çetin Kara

Gamze Kara

 • Telefon: 0850 532 9720
 • Adres: Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cd. Ekşioğlu İşhanı No: 16 / 3 Çankaya/Ankara

Melina Wedding House Yol Haritası

3 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


c&e

cansu & engin

Düğün Tarihi: 29.02.2020

Herşeyden önce amaçları var olan hizmeti pazarlamak değil var olan mutluluğa ortak olmak.Gamze Hanım'a ,Çetin Bey'e ,Ali Bey'e ve benim için emek veren herkese sonsuz teşekkür ederim.29 şubat 2020 var olan emeklerinizle daha da güzel ve unutulmaz oldu

A&Y

Arzu & Yakup

Düğün Tarihi: 01.12.2019

Öncelikle Gamze hanım ve Çetin beye çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakaları, için. Konsept, ikramlıkları ile herşeyi ile mükemmel bir nişan yaptık. Şimdi ise kına gecem için sabırsızlanıyorum :)

G&M

Gokce & Mehmet

Düğün Tarihi: 14.04.2019

Böyle bir konsept Ankara'da başka bir yerde yok. Sultan gibi hissettim kendimi. aşırı eğlenceli bir geceydi. Ses sistemi çok başarılı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!