La Mozza Taş Konak

E-posta Gönder

0312 963 3704

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

80-100 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Kına süslemesi

Hizmet İçeriği

Gölbaşı, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 80-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı, Hint kınası, Bindallı / Kaftan, Semazen

Hakkında

Ankara’nın en şık ve görkemli organizasyonlarının düzenlendiği ve gerek mekânı gerek ise hizmetleri ile kendisini kanıtlamış ve rüştünü ispat etmiş bir ekip olarak uzun yıllardır işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz. Gölbaşı mevkiinde bulunan mekânımız La Mozza İncek Taş Konak’ta, kına gecesi, nişan töreni ve düğünler gibi çiftlerin hayatlarındaki en değerli ve özel günlerde onlarla birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Taş Konak ismini vermemizin sebebi gerçekten de mekânımızın taştan bir konak olmasından ileri geliyor. Hem bu konakta hem de güzelim kır bahçemizde kusursuz ve eşsiz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Konsepte daha uygun olması sebebi ile kına gecelerinde genellikle konağımız tercih ediliyor. Burası, davet düzeninde tam 220 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. Arkadaş ve yakın akrabalarınızdan oluşan kalabalık bir grup olarak burada dilediğiniz gibi kına töreninizi düzenleyebilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz. Zira orkestra veya DJ performansları ile gecenize renk katabilir ve eğlenceyi ikiye katlayabiliriz.

Mütevazı olamayacağımız bir konu varsa o da davet alanımızın dekorasyonu ve şıklığıdır. Kırmızının görkemi ve siyahın asilliği ile özel olarak tasarlanarak dekore edildi. Bu iki rengin inanılmaz kombinasyonunu salonun her noktasında görebilirsiniz. Tam bir kontrast oluşturacak şekilde zemin ve üzerinde bulunan eşyalar ile aksesuarları özenle yerleştirdik ve oturma düzenimizi de buna göre ayarladık.

Eğer kına gecenizi konuklarınız için farklı bir şölene dönüştürmek istiyorsanız profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Dilerseniz sizin için daha önce de defalarca çalıştığımız ve iş ortağımız haline gelen organizasyon firmaları önerebiliriz. Fakat kendi dilediğiniz firma ile anlaşmakta da özgürsünüz, bu konuda herhangi bir sınırlamamız bulunmuyor.

Kına gecenizi, La Mozza Taş Konak’ta dillere destan bir törene dönüştürmek istiyorsanız vakit kaybetmeden sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Uğur Erdoğan

Özlem Cerit

  • Telefon: 0312 963 3704

  • Adres: İncek Mah. Turgut Özal Blv. Dural Cad. No: 8 Gölbaşı / Ankara

La Mozza Taş Konak Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!