Kral Düğün Salonu Taç Kına Evi

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Keçiören, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Uzun yıllardır çok sayıda hizmetimiz ile faaliyet gösterdiğimiz Tanju Çolak Sosyal Tesisleri Ankara’nın en merkezi konumunda Keçiören’de bulunuyor. Profesyonel olarak işini yapan uzman kadromuz ile canla başla çalışarak misafirlerimizi hangi hizmetten faydalanıyor olurlarsa olsunlar en iyi şekilde ağırlıyoruz. Fakat bugün burada özellikle bir konu ile alâkalı yönümüzden bahsedeceğiz. Toplu organizasyonlara ev sahipliği yaptığımız tesisimizde düğün, nişan merasimi, sünnet düğünü, kadınlar matinesi, baby shower, doğum günü kutlaması ve bu gibi özel organizasyonları severek düzenliyoruz.

Saymadık diye telaşlanmayın, en özelini sona bıraktık sadece. Elbette tesisimizde kına geceleri için de hizmet veriyoruz. Hem de özel olarak ayrılmış kına salonumuzda. Taç Kına Evi adı ile varlık gösteren salonumuz tam bir kına mabedi dersek yanlış söylemiş olmayız. Her şey özel olarak bu etkinlik için ayarlanmış ve tasarlanmış durumda. Salonumuzun şıklığının yanı sıra konforu da bir hayli tatmin edicidir. 130 ile 170 kişi aralığında davetli sayısını salonumuzda rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Tüm o seremoniler ve detaylı törenleri ile kınanızı dilediğiniz gibi gerçekleştirmekte özgürsünüz. Kınaya dair tüm gerekliliklere sahibiz. Çeşitli renkte, şekilde ve boyutta kına tahtlarımız, farklı zevklere hitap eden bindallı ve kaftanlarımız, kına süslemelerimiz ve kına töreninde gereken her şeyimiz mevcut. Bu hizmetlerden paketinizin içeriği ile doğru orantılı olarak dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bekârlığa partinizi de gerçekleştirebileceğiniz tesisimizde harikulade eğlenceler düzenleyebiliyoruz. Daha büyük çaplı bir düğün yapmayı planlıyorsanız 500-600 kişilik geniş salonumuzu değerlendirebilirsiniz. Farklı bir şeyler denemek isterseniz de 20-40 kişilik gelin hamamına varana kadar her şey bizimle mümkün.
Kral Düğün Salonu Taç Kına Evi’nde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Fiyat teklifi almak ve merak ettiklerinizi sormak için bize sayfadaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Zafer Candemir

  • Adres: Yükseltepe Mh. 1819. Cd. No.2 Keçiören/Ankara

Kral Düğün Salonu Taç Kına Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!